Вінницька ФРІ потрапила в оновлену громадську раду при Вінницькій ОДА

Share

Відбулися перші в Україні установчі збори з формування громадських рад при обласних державних адміністраціях. Причому в склад громадської ради при Вінницькій ОДА потрапив уповноважений представник Вінницького осередку ФРІ – Романенко Олександр Вікторович :)

Для участі в установчих зборах та роботи в новообраній громадській раді при Вінницькій ОДА було подано 64 заяви від неурядових організацій. Заяви 55 інститутів громадянського суспільства відповідали вимогам Постанови Кабінету Міністрів № 996 та були зареєстровані.

Відкрив Збори голова ініціативної групи, голова чинної громадської ради при облдержадміністрації Пилип Прудиус. Він зазначив, що на виконання Постанови 11 листопада 2010 року на черговому засіданні громадської ради була створена ініціативна група у складі 7 осіб. До групи ввійшли 4 представників діючої громадської ради, 2 представників організацій, які не були у складі ради та представник управління внутрішньої політики. Ініціативною групою були запропоновані зразки документів для участі в установчих зборах та громадській раді, які були розміщені на сайті облдержадміністрації разом із оголошенням про проведення зборів 22.11.2010р. 12 грудня прийом заяв було припинено. Таким чином, процедуру підготовки до установчих зборів ініціативною групою було дотримано повністю.

За інформацією голови мандатної комісії Юлії Григи (яка водночас є членом Партнерства проекту “Сприяння доступу організацій громадянського суспільства до роботи в громадських радах при органах виконавчої влади”), зареєструвалися на установчі збори 54 учасники. Таким чином установчі збори з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації визнано легітимними. Збори проводилися відкрито і всього в залі були присутні біля 100 осіб.

Після визнання легітимності зборів було сформовано лічильну комісію у складі 3 осіб, яку очолила Лариса Гусар та обрано робочі органи зборів: головою було обрано Пилипа Прудиуса, секретаріат у складі 3 осіб очолила Анна Чайковська.

Далі слово для привітання учасників було надано заступнику голови Вінницької обласної ради Юрію Медведєву та начальнику управління внутрішньої політики облдержадміністрації Ігорю Смірнову.

Після привітання, відповідно до порядку денного, зі звітом про діяльність громадської ради за попередній період, виступив голова ради Пилип Прудиус.

Після звіту голови слово було надано всім бажаючим поінформувати учасників про діяльність ради.

Після урочистостей, учасники зборів перейшли до голосування з встановлення чисельності громадської ради та обрання складу нової ради. За результатами голосування у новий склад громадської ради увійшли всі 54 уповноважені представники, що взяли участь у зборах.

Закрив установчі збори з формування громадської ради при Вінницькій облдержадміністрації та побажав сумлінної праці та натхнення голова зборів Пилип Прудиус.

Довідкво:
Методичну підтримку роботи ініціативної групи в підготовці та проведенні установчих зборів було надано Українським незалежним центром політичних досліджень в рамках проекту “Сприяння доступу організацій громадянського суспільства до роботи в громадських радах при органах виконавчої влади”, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Партнером проекту є ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”.

Залишити відповідь