Будь ближче

Share

В  місті Дубно є багато місць де люди, потребують нашої допомоги: допомоги здорової, енергійної та не байдужої молоді Дубна. Говориться зараз не лише про людей похилого віку чи діток-сиріт, а й про людей молодого-середнього віку, які також, можливо, якимось чином обмеженні в людській увазі та підтримці…
Запитайте себе, як часто Ви просто спілкуєтесь з такими людьми… Коли в останнє Ви заходили в наш будинок-інтернат?.. І чи взагалі туди заходили?.. А Дубенський міжрайонний онкодиспансер? Там не чужинці, а такі ж люди як і ми з Вами.
Кожен вправі обирати свій спосіб життя, але ж не усі можуть цим скористатися – за деяких вирішило життя і вони потребують звичайного людського відношення до себе.
Дубенська районна молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив»  запрошує Вас прийняти участь у тижні волонтерства, проведення якого планується на Різдвяні свята  2011 року. Кожен хто бажає долучитися до проведення заходу чи має час, ідеї та бажання – звертайтеся за телефоном: (093) 754-30-34 – Ілона Ігорівна.
Не будьте байдужими до чужої біди, будьте ближче і ми разом із Вами принесемо ще трішки радості у цей світ.

Обговорити на форумі >>>

One thought on “Будь ближче

Залишити відповідь