Стартує перша акція “3D-Проекту” – “КНИГА ЗА ПОСМІШКУ”

Share

Всеукраїнська ФРІ виступає офіційним молодіжним партнером проекту фонду Святослава Вакарчука “Люди майбутнього” “3D-проект: Думай! Дій! Допомагай!”. ФРІ по всій Україні забезпечуватимуть навчання волонтерів, які працюватимуть з дітками у дитячих будинках. Зацікавило? Заповнюй анкету волонтера або сконтактуй з Наталкою Трамбовецькою (nataliya.trambovetska@gmail.com, +380 97 37 52 152).

Тим часом в рамках проекту стартує перша акція “КНИГА ЗА ПОСМІШКУ” (Докладніше про акцію). Зміст заходу полягає у зборі книжок та передачі їх дитячим будинкам.
Ти можеш:
1. Придбай або вибери зі своєї домашньої бібліотеки хорошу книгу, яка була б цікавою для дітей та юнацтва. Це може бути нова або Твоя улюблена книга дитинства.
2. Напиши побажання або вітання дітям. Це наче послання в пляшці – так приємно отримати книгу з теплими словами від її попереднього власника!
3. Долучи до акції своїх друзів!
4. Обміняй книгу на дитячу посмішку під час поїздки до дитячого будинку разом з волонтерами Фонду або передай через координатора своєї області.

Книжки для дитячого будинку можна залишити в Книгарні “Є”, вул.Сумська 3, ст.м. Історичний музей.
Маєш питання – контактуй з організатором акції Олексою Чеботарьовим (тел. 0679831666)

Навіть якщо акція та проект тебе не зацікавили, зроби мінімальну добру справу – запроси друзів на зустріч ВКонтакті та розкажи їм про акцію та проект.

Залишити відповідь