Старт проекту “Платформа.Свідомо” в Харкові!

Share

Вже менше ніж за тиждень стартує проект відкритих лекцій та конференцій «Платформа. Свідомо» в місті  Харків.

Захід відбудеться в День студента: 17-го листопада 2010 року о 18.00. Конференція присвячена сучасним технологічним винаходам та інноваціям в Українській освіті.

Зустріч буде інтерактивною, яскравою із застосуванням нових медіа, і якісних презентацій людьми, досвід яких надихає!Конференція «Платформа. Свідомо»
Тема: «Освіта: ефективне поширення інформації»


Дата: 17-го листопада 2010 року. 18.00

Місце заходу: Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут»,

Доповідачі і теми конференції:

1) Володимир Кухаренко. Професор, завідувач проблемної лабораторії дистанційного навчання НТУ «ХПІ».

Підготував понад 15 посібників з технологій дистанційного навчання, з 2000 року веде підготовку викладачів з розробки дистанційних курсів,брав участь у проектах Темпус Тасіс та Міністерства закордонних справ Великобританії з питань підготовки державних службовців до євроінтеграційних процесів.

Тема доповіді : «Відкрите дистанційне навчання».

2) Лідія Стародубцева завідувач кафедри медіа-комунікацій ХНУ ім. В.Н Каразіна, доктор філософських наук, професор, член експертної ради ВАК України, почесний доктор НДІТІАМ, член Національної  спілки художників України в секції мистецтвознавства. Основні напрямки наукової діяльності: мнемонічна  герменевтика культури; методологія компаративних медіа-досліджень; кроскультурні комунікації; теорії актуального медіа-мистецтва; візуальна естетика, мультимедіа і гіпертекст, медіа-арт-критика.

Курси: мультимедіа і гіпертекст, медіа-мистецтво.

Тема доповіді: «Медіа-комунікації в сучасній освіті»

3) Олексій Авраменко: Організатор проекту Bookland . Керівник компанії, що займає керівні позиції в світовому ринку е-рідерів, засновник ТМ Pocketbook.

Тема доповіді: «Перший електронний підручник для шкіл»

Реєстрація учасників здійснюється по заповненню електронної форми. Подання заявок здійснюється до 14 листопада.

Зареєструватись на конференцію можна заповнивши ось цю форму .

По закінченню реєстрації учасники підтримають лист про підтвердження їхньої участі в проекті і детальним поясненням місця проведення заходу.

Детальніше про проект ви можете прочитати на цій сторінці сайту Харківської ФРІМи гарантуємо цікаво проведений час із користю і задоволенням!

Чекаємо Вас на конференціях «Платформи»!


З повагою,
організатори проекту.

Залишити відповідь