Миколаївська ФРІ навчається у департаменту освітніх програм ФРІ

Share

Немає нічого більш важливого,

ніж освіта себе та своїх ближніх.

Сократ

20-21 та 27-28 листопада Миколаївська ФРІ відвідала семінар-обмін досвідом для тренерів та Дводенну школу громадської активності „ІДЕЯ – ДІЯ – ІНШИЙ СВІТ”, які відбулися у місті Кіровограді та були організовані департаментом освітніх програм ВМГО «ФРІ».

20-21 листопада проходив семінар-обмін досвідом для тренерів, де у формі тренінгів надавалися знання про поняття тренінгу, про структуру і принципи проведення тренінгів, про різноманітні методики тренінгів.

Це була також можливість набути, додати та вдосконалити практичні вміння і навички проведення тренінгів. «Тренерувала» учасників заходу Наталка Трамбовецька , голова департаменту освітніх програм Харківської ФРІ, надзвичайно мудра людина і прекрасний тренер («за покликом душі»). Її чарівний підхід до проведення тренінгів та навчання тренерству створив теплі й комфортні умови для засвоєння знань і набуття навичок, відстеження психологічних моментів ведення тренінгу, підбору індивідуальних підходів до учасників. Учасники побачили її як тренера справжнім прикладом для наслідування.

27-28 листопада Миколаївські фрішники стали «учнями» Школи громадської активності «Ідея – дія – інший світ». Організований захід мав на меті надати знання, уміння та навички для ефективної громадської діяльності способом проведення цікавих тренінгів. Основними темами сесій стали : «Громадські організації та їх роль у суспільстві», «Проект: від ідеї до реалізації», «Нові медіа», «Лідер і команда», «Робота зі ЗМІ» та інші. Навчали учасників тренери Марина Цапок, Олена Літвішко, Максим Кицюк, Ірина Кривенко. Безліч нових ідей, багато корисного досвіду почерпнули учасники Школи. Жодного очікування від цих тренінгів не залишилося без уваги. Це був чудовий поштовх для активної діяльності у громадській організації чи студентському самоврядуванні, це значний внесок у «кишеню досвіду», це скарби, якими можна і треба ділитися з такими ж енергійними , як і ти, які допоможуть збагачуватися і зростати, змінюватися і змінювати , прагнучи до досконалості.

Щиро дякуємо за дні – насичені , важливі, святкові! Окрема дяка Маринці Цапок як організатору – за умови проживання та харчування, вечірнє дозвілля та захоплюючу екскурсію приємним містом Кіровоградом. Місту – дякуємо за активну молодь та гостинність жителів.

Задоволені миколаївські ФРІшники про події у Кіровограді:

Ганна Товста: «Надзвичайно активно, насичено і корисно пройшли дні у Кіровограді. Отримала багато цікавої інформації та досвіду, побачила різні методи роботи на тренінгу, проявила себе у новій ролі, вперше виконувала завдання з такою відповідальністю за команду. Найбільше запам’яталися презентація міні-проектів (вони усі мають право бути реалізовані, вірю, що Миколаївська ФРІ реалізує свої ідеї), дискусія про лідера й команду і написання прес-релізів. Дякую й за те, що відволіклася від сесії».

Євген Голубничий: «Мені сподобалось дві речі: по-перше, це теплий та гостинний прийом, по-друге, організоване та ретельно сплановане проведення тренінгу. Тренери, на мою думку, справжні професіонали. Для мене це було набуття великого досвіду в сфері тренерства».

Олексій Мезінов: «Два дні, проведені у Кіровограді, не пройшли для мене даремно, адже була пророблена дуже ретельна робота з підготовки тренінгів, організації заходу. Видно, що до всього прикладена рука талановитого менеджера – голови департаменту освітніх програм ВМГО «ФРІ» Марини Цапок. Також беззаперечним успіхом дводенної Школи було те, що зібралася чудова команда однодумців і друзів, яка продуктивно працювала разом. Особисто меня хочеться висловити вдячність Кіровоградській ФРІ за організацію, Максиму Кицюку та Олені Літвішко – за корисні й потрібні знання, які допоможуть мені у роботі та у житті! Велика вдячність Марині за гостинність, цікаву екскурсію Кіровоградом , який залишив дуже приємні враження».

Катерина Деменнікова, голова Миколаївської ФРІ

One thought on “Миколаївська ФРІ навчається у департаменту освітніх програм ФРІ

Залишити відповідь