Миколаївська ФРІ допомагає студентському самоврядуванню

Share

23 та 27 вересня члени Миколаївської ФРІ провели тренінги для найбільш активних представників студентського самоврядування Миколаївського державного аграрного університету. Двоє випускників проекту «Школа соціального тренера» допомогли членам студентського деканата створити справжню команду та відкрити у собі лідерський потенціал.

Ось які відгуки почули ми від студентів – учасників тренінгів.

«В один із вересневих тижнів до нашого агрономічного факультету завітали два гості із «Фундації Регіональних Ініціатив» –
Катерина Деменнікова та Ганна Склярова. Їх візит був дуже приємним для нас. Метою його стало проведення двох тренінгів у рамках триденного проекту «Школа лідера», у якому взяли участь тільки старости та їх заступники з усіх курсів агрономічного факультету. Хоч ці тренінги проводились після виснажливих занять, але ми навпаки намагалися бути активними та засвоювати корисну інформацію для нас. Дівчата давали завдання, котрі були спрямовані на духовне збагачення, активну індивідуальну позицію, соціальну відповідальність і суспільне виховання нас, як індивідів. Кожен з нас зміг відкрити у собі багато здібностей та лідерський потенціал, з допомогою арт-терапії зрозумів, яким є для нього ідеальний лідер, дізнався про те, чим організатори відрізняються від лідерів. Працювали ми у групах, при чому, для кожного завдання ці групи були різними, на всі поставлені перед нами питання ми також давали відповідь групою, у якій спершу кожен висловлює свою точку зору, а потім разом приходимо до однієї відповіді. Таким чином ми з кожним кроком об’єднувались у команду, ставали все ближчими один до одного, і все більше з’являлося порозуміння між нами. До речі, одним із завдань для нас було як раз своїми словами пояснити значення слова «команда». Кожен із нас висловив свою думку щодо цього, і ми прийшли висновку, що «команда» – це група людей, які повинні мати дружні стосунки, серед яких кожен має своє завдання, але у той же час, може при необхідності замінити іншого і, найголовніше, члени команди повинні мати спільну мету і свідомо йти до її досягнення та реалізації у життя. Саме це було головним завданням Ганни та Катерини, яке вони, до речі, виповнили на відмінно. Ми, не знаючи один одного, за ці тренінги так об’єдналися, що зараз підтримуємо та допомагаємо один одному, і з впевненістю можемо сказати, що стали командою, яка має спільну мету заохотити всіх студентів до навчання, до активної діяльності університету та взагалі дати зрозуміти студентам нашого факультету, що потрібно жити як прогресивна, а не деградуюча молодь.»
У планах фрішників – випускників «Школи соціального тренера» – проведення подібних тренінгів і для самоврядування інших вузів міста. Як чудово ділитися досвідом із зацікавленими та вмотивованими студентами!

Робота у міні-групах. Зліва – студентський декан факультету ,  голова осередку екології та благоустрію Миколаївської ФРІ Віктор Сікаленко.

Спільне коло утворена команда, яка будує не тільки “коло” та “черепашку” на тренінгу,  й справді майбутнє університету!

Галерея лідерів – малюнки усіх учасників тренінга. У центрі визначення поняття “лідер” , а також названі учасниками типи лідерів.

Залишити відповідь