Міс Миколаївчанка-2010

Share

Міс Миколаївчанка-2010Нещодавно миколаївчани мали можливість поринути у світ краси і грації, відвідавши конкурс краси “Міс Миколаївчанка 2010”, який відбувся 23 жовтня у міському Будинку культури. Організатор та ініціатор заходу – Миколаївська міська організація ВМГО “Фундація регіональних ініціатив”. Конкурс мав на меті допомогти кожній дівчині яскраво заявити про себе, відобразити красу, неповторність та довершеність, розкрити свої таланти, підкреслити жіночність. Ведучими конкурсу були Оля Болюк та Арсен Микита.

Десять дівчат-конкурсанток з трьох шкіл, які були відібрані в результаті кастингу, ретельно тренувались близько місяця. Щоденні репетиції, хвилювання…і ось настав день “боротьби” за звання найкращої.

Міс Миколаївчанка

Оскільки витончена вишивка – наше давнє й завжди сучасне мистецтво свідчить про невмирущість українських традицій, тому й розпочалось дійство спільним виходом дівчат у вишиванках та віночках із свічками в руках під пісню Ніни Матвієнко “Квітка-душа”.

Уже у першому конкурсі “Візитна картка” дівчата повинні були розкрити своє захоплення, представити себе. У даному конкурсі оцінювалась їх чарівність і привабливість, різноплановість захоплень, вміння “подати” себе.

Міс Миколаївчанка

Цінителями жіночої краси , членами жюрі були: тренер спортивно-танцювального клубу “Пролісок”, суддя вищої національної категорії із спортивних танців – Іван Голейко, спеціаліст відділу житлово-комунального господарства РДА, член ФРІ – Галина Савків, художниця Романа Федорів, методист відділу освіти Миколаївської РДА – Олена Коник, “Міс Миколаєва 2003 року” – Марта Герушевич.

МісМіс

В музичних паузах глядачі насолоджувались виступами переможців районного огляд-конкурсу хореографічних колективів “Барви осені 2010”: ансамблю спортивного танцю “Пролісок” ( керівник – Іван Голейко ) та танцювального колективу “Мрія” НД с.Рудники (керівник – Ярослав Максиміщак)

Міс

Наступний конкурс “Розминка”, в ході якого учасниця повинна була продемонструвати свої інтелектуальні здібності, відповідаючи на запитання. Конкурсанти зуміли проявити оригінальність та певні ораторські здібності. Окрім цього, оцінювалась їхня розкутість та впевненість у собі. Кожна дівчина справилась з завданням, проявила філософський підхід до запитань.

Міс

Програма свята була насиченою та цікавою. Гостями конкурсу краси були наші сусіди з м. Новий Розділ – гурт молодих та енергійних хлопців “На перший погляд”, які подарували позитивні хвилини.

МісМіс

МісМісМіс

Готуючись до третього конкурсу “Створи свій образ”, дівчата мали підключити максимум фантазії та уяви та обґрунтувати свій вибір. Учасниця № 1 – Лілія Гнатів показала образ “Патріотка, або просто небайдужа”, учасниця № 2 Олеся Стахів показала присутнім образ Афродіти, учасниця № 3 Марія Ощипок була “Шоколадною дівчиною”, учасниця № 4 Христина Пахольчук обрала образ Роксолани, учасниця № 5 Оксана Вільчик – образ “Позитив”, учасниця № 6 Галина Гринач – “Ніжний ангел”, учасниця під

№ 7 Вікторія Верес – “Супер Джинс”, учасниця № 8 Степанія Коваль – образ “Пушкарьова”, учасниця № 9 Оксана Мороз – “Мрійлива письменниця”, № 10 Марта Стефанишин – “Леді Гламур”.

Міс

Перед оцінюванням конкурсу у виконанні переможниці гран-прі фестивалю “Перлина Дністра”, яка зайняла також перше місце у Всеукраїнському фестивалі релігійної пісні “Пісня” – Дарини Іванковської прозвучала пісня “Три зорі”.

Найбільш цікавий і захоплюючий конкурс – “Коронний номер”, за умовами якого конкурсантки повинні були продемонструвати свої таланти, артистичність, а оцінювалась тут майстерність виконання та оригінальність номера.

Міс

Талант Лілі Гнатів – гра на гітарі ( Немо. “Незнайомий брат” ),

Міс

Олеся Стахів – акторка театру “ХЛІБ” показала цікаву інсценівку “Сватання”,

Міс

Марія Ощипок з допомогою партнера – Романа Залоги продемонструвала сучасний танець –поєднання трьох стилів латиноамериканських танців: румби, ча-ча-ча та джайву;

Міс

у виконанні Христини Пахольчук звучала ніжна, романтична пісня “Пристрасть” Злати Огневич; Оксана Вільчик озвучила власний вірш “Вона мовчала, і він не говорив…”;

Міс

Вікторія Верес затанцювала сучасний танець у стилі “хіп-хоп”;

Міс

Степанія Коваль виконала акапелло “Пісню про маму”,

Міс

Оксана Мороз декламувала вірш Т.Шевченка “Лілея”,

Міс

а Марта Стефанишин разом із своїми подругами виконала танець “Спокуса”.

Міс

Пластичність і гнучкість показала присутнім учасниця танцювального колективу “Надія” НД селища Липівка – Марія Степанкова (стиль -контемп)

Міс

Запальний виступ подарували гості свята – поп-група GLAMOUR – троє чарівних дівчат, які працюють у дуже модному сьогодні стилі Pop-RnB. Їхній репертуар оригінальний і різноманітний. Гурт виконує власні пісні українською, російською та англійською мовами. Група вже декілька років з незмінним успіхом виступає в усіх куточках України, а також у Польщі, Німеччині та Італії. Неодноразово брала участь у національних хіт-парадах “Наша Пісня” та “Шлягер року”. А також отримала звання «Найкраща поп-група року 2009»,за версією одного з глянцевих журналів Львова. Весною 2010 року дівчата презентували свій дебютний альбом та відеокліп під назвою «Запомни меня».

У виконанні GLAMOUR прозвучали пісні: “Океан”, “Sorry”, “Я все віддаю” “Sunny”, “Запомни”, “Любов Let’s go”. Їм вдалося зарядити миколаївську пубілку морем позитиву.

Під час останнього конкурсу – дефіле у весільних платтях від магазину весільних суконь “Тетяна” ( власник Тетяна Галущак ) під легку романтичну пісню у напівтемряві учасниці демонстрували свою граціозність, витонченість, вміння “ходити”, і ,головне, носити вишукані весільні сукні. Безперечно, кожна красуня відчула себе справжньою героїнею вечора. Почесну місію виводити дівчат на сцену у весільних сукнях мав Юра Гнатів. Кожна дівчина красувалась у діадемі. Гарну постановку виходів дівчат організувала Мар’яна Гнатів – учасниця конкурсу “Міс Львівщина 2009”, яка проявила терплячість та наполегливість, навчивши кожну дівчину модельних здібностей.

Хотілося б зазначити, що під час підготовки до конкурсу краси “Міс Миколаївчанка 2010” у Миколаївської міської організації ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” виникла чудова ідея провести фотоконкурс “Міс Інтернет” серед конкурсанток. Цю ідею охоче підтримав фотограф-підприємець, член Національної Спілки фотохудожників України – Ігор Гнатів.Фотомитець погодився безкоштовно зробити фотосесії дівчатам у власній студії. До кожної учасниці був підібраний особливий індивідуальний підхід. Здавалось, що дівчата поринули у справжній світ краси та досконалості, відчули себе фотомоделями, адже саме за допомогою фотографії можна відобразити настрій, риси характеру людини, її внутрішній світ.

Міс

Протягом тижня проводилось інтернет-голосування за дівчат на інформаційно-розважальному порталі Миколаєва www.mykolaiv.іnfo та офіційному сайті Миколаївського району www.mykolaiv.lviv.ua, в результаті якого “Міс Інтернет” стала Марія Ощипок – учениця 9-го класу Миколаївської ЗОШ № 1, отримавши головний приз від адміністратора порталу www.mykolaiv.іnfo.

МісМіс

Міс

Святковий вечір наближався до завершення і настала найочікуваніша мить – оголошення переможниці конкурсу краси “Міс Миколаївчанка 2010” та нагородження конкурсанток.

Міс

Володарка титулу “Міс глядацьких симпатій” за результатами голосування залу стала учасниця під № 10 – Марта Стефанишин – учениця 10-класу Миколаївської гімназії.

Титулу “Міс Модель” удостоєна Галина Гринач – учениця 9-го класу Миколаївської ЗОШ № 1

“Міс Талант” – Лілія Гнатів – учениця 11-го класу Миколаївської гімназії,

“Міс Елегантність” – Оксана Вільчик – учениця 10-го класу Миколаївської ЗОШ №

“Міс Усмішка” – Марта Стефанишин – учениця 10-го класу Миколаївської гімназії.

“Міс Ніжність” – Олеся Стахів – учениця 9-го класу Миколаївської гімназії.

“Міс Винахідливість” – Степанія Коваль – учениця 9-го класу Миколаївської гімназії.

“Міс Юність” – Вікторія Верес – учениця 9-го класу Миколаївської ЗОШ № 2.

Усі учасниці отримали стрічки, квіти та подарунки, а також абонементи на одноразові перукарські послуги і послуги солярію від салону краси “Оксана”.

Міс

“Друга Віце- Міс” – Оксана Мороз – учениця 9-го класу Миколаївської ЗОШ № 1.

“Перша Віце – Міс” – Марія Ощипок – учениця 9-го класу Миколаївської ЗОШ № 1

Титул “Міс Миколаївчанка -2010” отримала Христина Пахольчук – учениця 11-го класу Миколаївської гімназії, яка нагороджена діадемою, квітами, косметикою , солодощами, також вона отримала місячний абонемент на фітнес від спортивно – оздоровчого комплексу “Імперія”, фотосесію від Петра Марківа і романтичну вечерю у кафе “Білий дім”.

Враження переможниці. Христина Пахольчук: “Під час самого конкурсу шалено переживала за кожну з учасниць, оскільки, не беручи до уваги те, що ми були конкурентками, ми надзвичайно міцно здружились. До останнього я не була впевнена у перемозі. Хоча дійсно, десь там у підсвідомості я думала: ,, А раптом! ” Навіть уже на сцені, коли наша доля була вирішена, але ми не знали результату, я ще й тоді не зовсім була впевнена. А от, коли вже оголосили Другу віце-міс, Першу віце-міс і, усвідомлюючи те, що я стала переможницею, я не знала що робити: з одного боку, просто безмежна радість, а з другого, сльози котились по щоках. Сльози радості.Ось, пройшло уже кілька днів, і мені вже скучно, хочеться ще і ще ходити на наші збори, на наші репетиції, знову влитися у ту ауру хвилювання та радості. Я безмежно вдячна організаторові цього конкурсу, оскільки він мені приніс нових друзів, моменти, які я запам’ятала на все життя. І я впевнена, що ще не раз линутиму спогадами у ті дні, коли ми готувались, у дні, коли я відчувала себе щасливою!”

Це було справді феєричне свято, справжнє свято краси, сповнене позитивних вражень та усмішок.

Висловлюємо подяку:– генеральному директору “Укрнафтогазінвест” – Зіновію Козицькому, приватному підприємцю – Тарасу Оприску, приватному підприємцю Володимиру Верещинському, приватному підприємцю-фотографу – Ігорю Гнатіву, головному лікарю МКЦРЛ – Богдану Чечотці; директору ТзОВ “Медстрах-М” – Ярославу Міджаку, магазину весільних суконь “Тетяна”, магазину “Богдан” ,магазину “Лілея” , магазину “Смерічка”, магазину “Лігуміни”, супермаркету “Наш край” ,магазину “На площі”, салону краси “Оксана” , спортивно – оздоровчому комплексу “Імперія”, страховій компанії “Оранта” Юрі та Мар’яні Гнатівим, активним фрішникам – Володимиру Скварку, Марті Данчевській, Тарасу Харишу, Юрі Дмиріву, Остапу Бещанику та усім, хто долучився проведення свята.

Голова ММО ВМГО Оксана Винницька“Фундація регіональних ініціатив”

Залишити відповідь