Харківські ФРІшники взяли участь у «Майстерні громадянської активності»

Share

Майстерня громадської активності

Колегіум ім. Теодора Гойсса фонду Роберта Боша та спілки МітОст

Харківські ФРІшники взяли участь у «Майстерні громадянської активності». Молодь Харкова вчиться бути хазяїнами свого дому!

Молодь Харкова матиме можливість захиститись від зловживань міліції.
В рамках проекту «Майстерня громадянської активності» Харківські Фрішники здійснили ще один проект із підвищення рівня обізнаності в своїх правах молоді, яка все частіше стає жертвою зловживань та неправомірних дій міліції…

Нажаль нам все частіще доводиться захищатися від тих , хто має захищати.
Створені учасниками проекту брошурки – можливість випередити зловживання і неправомірні дії мілілції, навчити себе та інших дотримуватися правил та вимагати їхнього дотримання!

В ході проекту були створені інформативні брошурки, що містять інформацію про законні межі поведінки працівників міліції при затриманні та роз’яснення положень чинного законодавства щодо процедури затримання.

Юрій Сулима, координатор проекту : «Проект був надзвичайно сумбурним, але ми були певні в його необіхдності бо занадто багато молоді вже стало жертвами міліцейського свавілля. Ми не припустимо такого у нашому місті».

Микола Вепрук,координатор проекту, стверджує: « сподіваюсь, що молодь скористається можливістю захистити себе і в Харкові збільшиться кількість людей,які знають як себе захистити. Наші 8000 брошурок мають їй допомогти.»

Координатори та учасники проекту впевнені, що окрім підвищення правової обізнаності, проект допоможе сформувати середовище небайдужої, активної , творчої молоді, яка не буде мовчати при повторенні свавілля, яке останнім часом трапляється із їхніми однолітками та співгромадянами.

На неформальній презентації, брошурки, ще теплі від друкарської машини, були роздані для поширення молоддю в своєму оточенні. І не нам судити,але здається, що молодь із щирим зацікавленням ставилась до цих брошур. Координатори планують поширити залишки брошур в рамках масштабних навчань та масових акцій поширення, отже найцікавіше ще попереду!

Проект виконано в рамках «Майстерні громадянської активності», за підтримки фонду
«Генріха Бьолля» та «Колегії Теодора Хойсса»,а також «фонд роберта Боша».
Харків, 29 вересня 2010 року

Залишити відповідь