Всеукраїнський буккросинг «МАНДРИ КНИГИ»

Share

ФРІшники, потрібна ваша дoпoмoга та підтримка!

ПРОЕКТ ГРОМАДСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ

Назва – Всеукраїнський буккросинг «МАНДРИ КНИГИ»

Гасло – ЧИТАТИ КРУТО

Мета – Популяризація читання серед молоді

Окрім цієї суспільнозначимої цілі ми прагнемо також продемонструвати активну позицію організаторів проекту та їх важливий позитивний вплив на життя молодіжного суспільства України. Іншими слвоами проводиться активна іміджева реклама учасників проекту. Тому одним із наших завданнь є потужна медіапідтримка проекту.

Також одним з об’єктів промоції є книга «П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи».

Організатори – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив», школа риторики й ораторства АҐРУС, мережа книгарень «Є», літературна аґенція «ПІРАМІДА».

Цільова аудиторія
Молодь, перш за все суспільно активна, яка братиме участь у проекті та заходах, пов’язаних з його реалізацією. В даному випадку залучаємо представників «ФРІ» у кожному з обласних центрів України.

Іншу частину суспільства, котрі займають позицію спостерігачів, ми зацікавлюємо книгочитанням, пропонуючи в межах проекту долучилится до читання цікавого і сучасного твору — повісті-квесту «П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи».(Лінки , де можна прочитати книгу: http://www.crespo.com.ua/alex_konichiva; http://alex-konichiva.livejournal.com/)

Концепція


У ЛА “ПІРАМІДА” виходить друком нова книга “П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи” нового автора Алєкса Конічіви. І в межах її презнетації проводиться певна модифікація бук-крос

ингу, коли одна книга проходить усі обласні центри України й повертається у вихідну точку — місто Львів, звідки вона вирушала у мандри.

Реалізація

Перш за все проводиться інформаційна кампанія по формуванню групи людей, що вестиме книгу, передаючи її один одному із міста у місто. Варто бути впевненим — книга потрапить у добрі руки й продовжить свій маршрут. А більшість з цих людей складатимуть представники ФРІ.

Для цього у соціальних мережах (“В контакте”, “Фейсбук”) створюємо групу, до якої долучаються учасники, організатори, та усі інші, бажаючі спостерігати за перебігом проекту чи охочі його коментувати.

Важливо! Кожен, хто зареєструється в групі, запрошує своїх друзів, а вони у свою чергу запрошують своїх друзів. Тобто ініціюємо своєрідний директ-маркетинг.

У групі розміщаємо світлини з кожного міста та всі відеоматеріали дотичні до проекту.Паралельно усі матеріали розміщаються у живому журналі Алєкса Конічіви та книгарні “Є”.

Мандри стартують у місті Львові. Людина, прочитавши книгу, робить декілька світлин книги на тлі пам’яток архітектури. Після чого передає книгу у наступне місто, згідно маршруту, там також робляться світлини й передаємо далі.

В одному місті книга перебуває не довше 2,5 днів. Головне зробити світлини, провести читання з незнайомими людьми, залишити свій автограф у книзі й передати її далі. Прочитати учасники зможуть згодом, адже кожен з них отримає книгу у подарунок. Втім, як говорилося вище, книга легка і протягом двох днів її легко прочитати.

Також у кожному місті проводяться читання книги на майдані міста. Запрошуються незнайомі люди, їм пропонуються прочитати абзац навмання. Обов’язково під час цього усна згадка усіх організаторів.

Наприклад, щойно книга прибуває у Рівне, а організатори отримують електронкою світлини з Луцька — учасник з Луцька поштою чи у книгарні отримує свою книгу — авторський примірник “П’ятеро в ліфті, не рахуючи музи”.

Також у межах проекту проводиться конкурс на кращу світлину серед учасників — у подарунок книги від ЛА “ПІРАМІДА”.

На старті й на завершенні проекту проводяться прес-конференції.

Під час реалізації проекту проводитсья активне його висвітлення у ЗМІ.

Терміни реалізації
: 22 вересня — 22 грудня 2010 р

Етапи реалізації

1. Узгодження деталей, концепції та механіки реалізації.

2. Підготовка інформаційних матеріалів та розробка правил.

3. Формування групи учасників ( у соціальній мережі робимо групу, робимо розсилку).(“В контакте”- Мандри книги, “Фейсбук” – http://www.facebook.com/group.php?gid=105647296159343).

4. Узгодження з учасниками приблизних термінів. Спілкування у межах групи.

5. Старт акції:

a) Робимо показову фотосесію, показуємо приклад іншим, як мають виглядати світлини.

b) Розсилаємо прес-релізи.

c) Урочисто передаємо книгу на Луцьк.

6. Моніторимо проект. Виставляємо світлини в соц мережах, розміщаємо відгуки учасників.

7. Коригуємо при потребі.

8. Завершення проекту. Урочисто зустрічаємо у Львові. Роздаємо слонів.

Координатор проекту Володимир Сухий «ФРІ»

тел. 0638462375, volodumur.lviv@gmail.com.

P.S. ФРІшники, потрібна ваша дoпoмoга та підтримка!Для реалізації потрібні учасники із всіх обласних центрів України!!!! Зголошуйтесь!!

4 thoughts on “Всеукраїнський буккросинг «МАНДРИ КНИГИ»

 1. Готовий долучитися і скординувати роботу по Ужгороду!
  Володю, прошу зв’язатися зімною в зручний для тебе час :)

  Завжди готовий підтримати здорові інціативи, Володимир Феськов :)
  066 317 36 13
  063 287 34 34
  feskov.v@gmail.com

 2. Думаю Київ теж з задоволенням підтримає такий чудовий проект!!! :)
  Зателефоную на днях по деталям!!!
  Львів- Ви молодці! )))

 3. Івано-Франківськ долучається до проекту!
  На днях обговоримо деталі буккросингу.

Залишити відповідь