Миколаївські фрішники відвідали дитячий табір «Орлятко»

Share


Незабутні дні провели випускники «Школи соціального тренера» та члени Миколаївської міської молодіжної організації «Фундація Регіональних Ініціатив» у селищі Шевченкове, де Фондом «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” 9-11 серпня був організований пришкільний дитячий табір «Орлятко».


Миколаївські фрішники навчили дітей основам психологічної рольової гри «мафія», дали навички організації флеш-мобів, провели «веселі старти» та влаштували багато цікавих ігор для дітей.
Випускники «Школи соціального тренера» – одного з освітніх проектів Миколаївської ФРІ – провели тренінги для дітей на тему толерантності та спілкування, тобто успішно пройшли «шкільну» практику та от-от отримають сертифікати тренерів.

«Ми стали старшими друзями для діточок, отримали величезний досвід роботи з ними, вдосконалили свої тренерські навички, дізналися про «зони розвитку» себе як соціального тренера», – ділиться враженнями учасниця проекту Ганна Склярова.
Фрішниками також була організована внутрішня розважальна програма та тренінги на тему «Мотивація перебування у ФРІ» та «Структура місцевого осередку ФРІ».
Члени Миколаївської ФРІ та учасники проекту, у яких виникло бажання також стати фрішниками, надзвичайно здружилися, стали своєрідною «родиною» та готові продовжувати разом робити світ кращим.

Катерина Деменнікова

Залишити відповідь