Конкурс на заміщення посади Керівника Секретаріату ВМГО ФРІ

Share

У зв’язку з неможливістю виконання Керівника Секретаріату своїх посадових обов’язків (активна трудова діяльність :)  ), з’явилась нагальна необхідність у заміщенні посади Керівника Секретаріату ВМГО,  отже оголошується конкурс на вакантну посаду!

Для того щоб зайняти посаду Керівника Секретаріату ВМГО необхідно:

1.                  Висловити своє бажання (написавши про це Голові ВМГО vitaliy.shabunin@gmail.com ).

2.                  Пройти короткий курс навчання посадовим обов’язкам, на який вас буде запрошено по закінченню строку подачі заявок.

Кандидат, який(ка) виявив найбільшу наполегливість в навчанні, займе посаду Керівника Секретаріату ВМГО ФРІ.

Кінцевий термін подання  заявок 12 вересня 2010 року.

Друзі, людина, яка пройде цю школу, зможе дати лад документальній базі, будь-якого рівня складності, здобуде унікальний досвід систематизації управлінських рішень в  національній структурі, отримає навики переговорів та мотивації людей.

А головне, чи не поіменно знатиме кожного активного ФРІшника! Таку роду національні бази контактів по всій Україні люди формують роками!

Керівником Секретаріату ВМГО може стати – БУДЬ-ЯКИЙ ЧЛЕН ВМГО ФРІ :) . Не обов’язково жити в Києві, 99% посадових обов’язків Керівник Секретаріату може здійснювати он-лайн та в телефонному режимі.

Керівник Секретаріату ВМГО ФРІ :

  • веде і систематизує базу членства.  На практиці це виглядає, як ведення та оновлення он-лайн бази членства ВМГО ФРІ;
  • веде всю внутрішню документацію та зберігає її. У ВМГО ФРІ є онлайн база документів (протоколи Установчих Зборів, Конференцій, Ради Старійшин, Місмцевих осередків…, накази Голови ВМГО, Положення про департаменти, Індивідуальне та Колективне членство та інше…) секретар збирає дану документацію і розміщає її в базі документів;
  • веде облік членських внесків;
  • бере на облік новостворені осередки ВМГО „ФРІ” – в разі створення нового осередку на облік ВМГО його бере Керівник Секретаріату. Це означає, що він бере протокол їх установчих зборів, створює папку в онлайн базі документів куди буде в подальшому розміщувати всю документацію новоствореного осередку;
  • виконує інші функції за дорученням Голови та Ради Старійшин. На сьогодні департаменти  ВМГО є структурними підрозділами Секретаріату, отже всю документацію департаментів ВМГО збирає і систематизую Керівник Секретаріату.

Шановні керівники місцевих організацій, прошу розповсюдити дану інформацію серед членів своїх осередків, щоб кожен бажаючий міг подати свою кандидатуру!!!


Дружньо, Віталік Шабунін! Голова Всеукраїнської ФРІ

:) як підписуються Харківські ФРІшники

Залишити відповідь