Фотоконкурс “Проти расизму, антисемітизму та ксенофобії”

Share

ФРІВсеукраїнська молодіжна організація «Фундація регіональних ініціатив» та громадський рух «SOS! Расизм!» оголошують Національний конкурс фотографій на тему толерантності, проти проявів расизму, антисемітизму та ксенофобії в Україні. Інформаційна підтримка Національної спілки фотохудожників України.

До участі у Фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи, аматори, репортери, а також усі бажаючі, незалежно від віку, статі, національності, фахової освіти тощо. У ньому можуть брати участь громадяни інших країн.

Фотографії приймаються з 21 червня до 10 вересня. Кращі роботи будуть обрані до 15 вересня. Церемонія нагородження переможців цінними подарунками відбудеться у вересні під час відкриття конференції «Україна для всіх». Кращі роботи будуть надруковані та зібрані у фотовиставку, яка буде експонуватися в 10 регіонах України де є найбільша кількість іноземних студентів.

Переможці будуть визначені згідно номінацій фотоконкурсу:

Номінація 1. Прес-фото, «Наслідки проявів міжкультурних конфліктів»

Номінація 2. Фото художнього спрямування, «Міжкультурні діалоги»

Переможцям у номінаціях фотоконкурсу передбачено призи та цінні подарунки від громадського руху «SOS! Расизм!».

До участі у Фотоконкурсі приймаються фотографії в електронному форматі через електронну пошту photo.antiracism@gmail.com у форматі JPEG без стискання, 300 dpi. Також подається інформація про те, що зображено на фотознімку (назва), легенда, дата й місце зйомки, прізвище, ім’я, по батькові та адреса автора фото у текстовому файлі, прикріпленому до листа. Фоторобота має бути відзнята упродовж 2004 – 2010 років.

Кожен автор може подати не більше, аніж 5 фоторобіт.

*Фундація Регіональних Ініціатив залишає за собою право використовувати фото під час інших заходів з посиланням на автора.

Фотоконкурс проводиться за сприяння Фонду сприяння демократії Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Завантажити Положення про фотоконкурс

One thought on “Фотоконкурс “Проти расизму, антисемітизму та ксенофобії”

  1. В Україні нема інших проблем, ані економічних ані соціальних.

Залишити відповідь