Непоєднане – поєднаєм, неможливе-втілим у життя…

Share

Це неймовірно, але 11 липня у Львові, на площі біля Оперного театру на одному танцвечорі Львівська ФРІ організувала майстер-класи по пристрасній сальсі і  унікальному d’n’b step.Це вперше на одній площі, в програмі одного танцвечора організатори-Львівська ФРІ вирішити навчити всіх охочих основні па не тільки загальновідомої сальси, а й моловідомго d’n’b у виконанні –  THE STEP OF DRUMANDBASS. Leopolis Community.

Вам напевно цікавою є реакція публіки на такі зміни?

Мусимо запевнити, що глядачі були просто в захваті!Ба, навіть дітвора повторяла рухи вуличного d’n’b step.Загалом на звичному місці зібралось більше 200 танцюючих людей різних вікових категорій.

Якою ж є мета подібних заходів?

Це позбавлення від комплексів, підвищення культурного рівня молоді, шляхом вивчення танцювальних па, та пропаганди їх серед однолітків=)

Нагадаємо, що протягом літа Львівська ФРІ організувала більше п’яти подібних танцвечорів.Їх відвідали-більше 1000 глядачів, а проявили себе на них – більше 50 молодих людей!Подібний захід – львівська публіка побачила вперше…та судячи по успішності не останній=)

Соломія Шкрамко прес -секретар,Львівська ФРІ

Залишити відповідь