В Житомирі привітали лауреата Премії Кабінету міністрів України та провели круглий стіл

Share

25 червня 2010 року в прес-центрі обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл за участі представників ЖОДА, громадських організацій міста та обласі та органів студентського самоврядування на тему “Реалізація державної молодіжної політики неурядовими організаціями, органами студентського та учнівського самоврядування спільно з органами державної влади.” В рамках круглого столу було відзначено грамотами та дипломами ЖОДА громадських активістів Житомира та області, також відзначили лауреата премії Кабінету міністрів України Ірину Ковальчук. Нагородження проводив заступник голови ЖОДА Микола Андрійович Черненко.

Учасники Круглого столу підняли актуальні питання розвитку молодіжної політики в регіоні, дали початок формування стратегії розвитку державної молодіжної політики в Житомирській області.

В рамках круглого столу Ірина Ковальчук (коаліція НГО “ОСНОВА”) розповіла про досвід коаліції НГО “ОСНОВА” у співпраці з органами державної влади, Віталій Кічкірук (ЖОО “ФРІ”) презентував доповідь на тему “Моделі співпраці НУО та органів державної влади в інших регіонах України”.

Друга частина заходу була присвячена формуванню інформаційної стратегії для середовища неурядових організацій. Ілля Грицанюк (голова Житомирської “ФРІ”) презентував інформаційні ресурси (розсилка та сайт amgozt.org.ua), що значно спростять роботу НУО області у сфері співпраці між собою та зі ЗМІ. Також в рамках круглого столу Дар’я Каленюк, голова департаменту комунікацій та нових медіа Харківської ФРІ провела міні-тренінг з нових медіа для громадських активістів Житомирщини.

Залишити відповідь