Миколаївська школа соціального тренера

Share

13 квітня 2010 року стартував новий освітній проект Миколаївської ФРІ під назвою “Школа соціального тренера”. 20 активних зацікавлених молодих людей з вогником в очах зібралися з однією метою – навчитись технології проведення тренінгових занять для дітей та молоді. Ці хлопці та дівчата є студентами різних навчальних закладів міста Миколаєва – таких, як ЧДУ ім. Петра Могили, МДУ ім. Сухомлинського, МДАУ та університет “Україна”.

“Кожен з нас має величезний потенціал можливостей, далеко не всі з яких ми використовуємо та розвиваємо. Способи самореалізації та самовдосконалення – ось що шукає сучасна молода людина. Розвиток тренерських навичок є одним з найбільш цікавих напрямів саморозвитку для нашої молоді. Тому ми вирішили їй в цьому посприяти!”- розпочала свій діалог соціальний тренер, голова ММГО ФРІ у місті Миколаєві Юлія Татенко.

Навчання у “школі” розраховано на два з половиною місяці щотижневих занять, протягом яких слухачі зможуть на практиці ознайомитися з методикою проведення тренінгів у міксі з позитивними емоціями, гарним настроєм та ознайомленням з досвідом роботи досвідчених молодих соціальних тренерів Миколаєва.

Після закінчення курсу для «школярів» передбачена практика, протягом якої треба буде провести 5 годин тренінгових занять для школярів, дітей-сиріт, представників студентського самоуправління чи молодіжних організацій. Тож результатом цього проекту буде не лише підготовка молодих тренерів, яких дуже не вистачає в Миколаєві для проведення неформальної освіти, а й більше 100 годин актуальних тренінгових занять для молоді міста.

К. Деменнікова

Залишити відповідь