Замість лісопарку – дорога

Share

20 травня без відповідних ордерів, з недотриманням правил лісозаготівлі та техніки безпеки розпочато вирубку дерев. На місці вирубки чергують харків’яни, які рятують дерева, обіймаючи їх. Міліція незаконну вирубку не припиняє. 21 травня лісоруби жорстоко побили правозахисників Євгена Соловйова та Юрія Кальченка, міліція затримала 5 активістів-екологів. Харків’яни збудували барикади у місцях вирубки. 22 травня розпочалосякорчування пнів за допомогою бульдозера, що може завадити підрахунку кількості знищених дерев.

Станом на 24 травня зрубано близько 600 дерев, хоча у рішенні міськвиконкому «Про видалення зелених насаджень на ділянці будівництва автодороги від вул. Сумської до вул. Новгородської (у районі вул. Білої Акації) в м. Харкові» від 19 травня йдеться лише про 503 дерева. Пробивка через Лісопарк не відповідаєзатвердженому генеральному плану міста. Активісти вважають, що таким чином захоплюється територія Лісопарку для подальшого будівництва об’єктів вздовж нової дороги.

Організації міста збирають підписи для ініціювання громадських слухань, подано заяви до прокуратури та суду.

СТБ: Вчера защитники харьковского парка, где началась вырубка, остановили экскаватор ВИДЕО

СТБ: Парковая зона. В Харькове задержали 12 деревозащитников

ТСН: Невідомі з бейджами \”Муніципальна охорона\” витіснили учасників акції з захисту парку від вирубки, що дозволило ввести в парк землерийну техніку.

Залишити відповідь