В Одесі пройшов екофест “Стале Життя”

Share

З 21 по 25 квітня в Одесі проходив екологічний фестиваль “Стале життя”, співорганізаторами якого виступили Одеська Фундація Регіональних Ініціатив, осередок Демократичного Альянсу, організації JCI, ISEAK, Young.21 квітня на урочистому відкритті фестивалю представник Одеської орагнізації ФРІ Ю. Демедюк анонсував ті заходи, що проводитимуться в межах фесту.

22 квітня Одеська ФРІ в приміщенні органу самоорганізації населення “Ленінський”))) провела другий благодійний аукціон дерев, що мали бути висаджені під час благоустрою зеленої зони у мікрорайні Ленселище. Гроші на закупівлю садженців жертвували депутати Одеської міської ради від фракції Блоку Е.Гурвіца “Наша Одеса” -Н.О. Чайчук, М.Л. Багрій-Шахматова, С.М. Єршов, Г.Я. Тріпульський, Р.В. Корнісюк, В.В. Мельник, від фракції Партії Регіонів – М.К. Коржнєва., заступник міського голови В.В. Пруцаков, начальник управління по зв’язках із ОСОН І.В. Яроцька, журналісти і місцеві мешканці.

25 квітня під час толоки з благоустрою забутої Богом і людьми зеленої зони на Ленселищі за ініціативою Одеської ФРІ було висаджено 80 садженців дерев. Дерева висаджували за підтрики ОСОН “Ленінський”, КП “Міськзелетрест”, Малиновської райадміністрації Одеської міської ради та молодіжних організацій-партнерів фесту. З”явилась надія, що зелена зона може стати сквером, що буде названий на честь Героя Радянського Союзу Захарова.

Залишити відповідь