500 молодих людей танцювали у флешмобі акції “Серце до серця”

Share

Це щось неймовірне «Це щось неймовірне», – саме так мали сказати перехожі, які б 22 травня о 14.00 опинились би в сквері Козицького, побачивши величезний флешмоб (відео), в якому взяло участь близько 500 чоловік… і все це відбувалось в рамках акції «Серце до серця». Вінницькі ФРІшники також взяли участь у цьому святі, але вже як організатори.

Це щось неймовірне-2

Цього року оргкомітет обласної акції «Серце до серця» поставив собі на меті зібрати кошти на кювест (так званий дитячий інкубатор) для відділу неонатології Вінницької обласної дитячої лікарні, який коштує майже 1 мільйон гривень. Надихав той факт, що у минулому 2009 році Вінницька область стала 3-ю по Україні, назбиравши майже 210 тисяч гривень та придбавши унікальний прилад «Амбліокор», який дозволяє безопераційно за декілька сеансів відновлювати зір у дітей.

Процедура на апараті

Не можна сказати, що все пройшло гладко, але загалом акція пройшла, і пройшла успішно за величезної підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. Долучилось також до організації багато спонсорів, організацій, творчих колективів та волонтерів.

Найменші теж приймають участь

В день фіналу акції все розгорталось на трьох майданчиках: на першому – танцювальний флешмоб та батл, на другому – концерт дитячих колективів та ігри з дітьми та на третьому – фінальний концерт за участю відомих колективів Вінниці. Окремою окрасою концерту стало величезне полотно з серцем, яке було розміщене на будівлі в самісінькому центрі міста. Атмосфера свята була отримана: всі перехожі мали на собі сердечка, скриньки наповнювались, учасники дійства отримували величезне задоволення.

Танцювальні постановки

На даний момент йде підрахунок зібраних коштів, волонтери здають свої скриньки, а оргкомітет після невеличкого перепочинку працює далі, необхідно не забувати про завершення акції: подяки учасникам та спонсорам, підсумкова прес-конференція та в подальшому купівля необхідного обладнання.

Оргкомітет

Спонсорами виступили:
Таксі Вимпел, Морозиво Рудь, звук від Rock ‘n’ Roll, ательє By Me, Кінотеатр ім. Коцюбинського, Салон краси «Водолій», Ресторан італійської кухні Мерінгато, Метроном, Портал tutvse.com.ua, Faberlic, ательє Elen-f.

Член правління Вінницької ФРІ

Дмитро Дідик

One thought on “500 молодих людей танцювали у флешмобі акції “Серце до серця”

Залишити відповідь