Парад Шумана у Варшаві

Share

8 травня міжнародний проект Євроавтобус взяв участь у справді грандіозній події – Параді Шумана. Парад Шумана – це святкова хода центральною вулицею Варшави на честь видатного європейського політика, якому належить ідея створення Німецько-Французького Сталевугільного Об’єднання, створеного 60 років тому. Саме з цього об’єднання і «виріс» Європейський Союз, тож Польща святкує тепер День Європи святковою ходою на честь Роберта Шумана.Євроавтобус – це проект, який везе Дні Європи у невеличкі села, селища та міста України, тож вже втретє наш проект взяв участь у святковій ході в рамках Параду Шумана. Святково прикрашений прапорцями і повітряними кульками із символікою ЄС, автобус рушив з одного з найстаріших майданів Варшави. Перед автобусом крокувала команда нашого проекту – європейці і українці, які загорнулися в українські та європейські прапори.

Окрім Євроавтобусу у святковій ході брали участь представники Ради Європи, Європейської комісії і т.д., які рушили разом із представниками нашого проекту на інших великих автобусах. Зі сторони вся ця хода виглядала як якесь грандіозне, голосне і різнобарвне дійство. Однак зсередини – це були просто надзвичайний драйв, веселощі, і справжнє почуття того, що про Україну знають у ЄС, її там люблять і підтримують…

Також приємно було бачити підчас параду багато українців і україночок, які приїхали до Варшави з України, Німеччини і Польщі. «Нашого цвіту по всьому світу», тож єднаймося! А Євро автобус тим часом вже рушив з Польщі до рідної України, аби привезти Дні Європи з Варшави до рідних український сіл, селищ і містечок.

Залишити відповідь