В Житомирі відбувся Фінальний етап чемпіонату України з гри “Брейн-ринг” серед молоді

Share

В Житомирі відбувся Фінальний етап чемпіонату України з гри “Брейн-ринг” серед молоді, організований житомирською обласною молодіжною організацією “Ліга інтелектуальних ігор” та житомирською міською організацією Всеукраїнської громадської організації “Фундація регіональних ініціатив”.
Позмагатись за звання найсильніших приїхали 29 команд з провідних вишів України.  Переможцем стала команда з Одеси “Гусары, ни слова!” (на фото), яка разом з іншими фіналістами представить Україну на Кубку Європи з інтелектуальних ігор, що відбудеться восени у Санкт-Петербурзі.  А Житомир представляли вже відомі у місті команди – “МС” (ЖДУ ім. Івана Франка – соціально-психологічний факультет), “Центр” (Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді) та “Тараканчики” (ЖДУ ім. Івана Франка).

Серед учасників змагань – були і гравці Українського елітарного телеклубу “Що? Де? Коли?” – Інна Семенова (м. Вінниця), Руслан Горусев (м. Одеса), Дмитро Стрільчук (м. Львів), Ірина Чернуха (м. Київ).

Самі ігри відбувалися протягом двох днів, 17-18 квітня, в приміщенні Обласного санаторно-лікувального центру “Дениші”. У перший день проходила кваліфікація: із 29ти команд відбирали 16 для участі в фінальній частині – плей-офф – грі за олімпійською системою: хто програвав, той і закінчував участь у змаганні…

– У грі 1/8 фіналу наші представники університету ім.Франка – “МС” не вистояли проти Харківської команди Національного авіаційного уніврситету, і в результаті поділили з іншими місця з 9того по 16те. Інші ж представники Житомира – “Центр” (Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді) та “Тараканчики” (ЖДУ ім. Івана Франка) вибули ще на стадії групового турніру, – розповів Віталій Кічкірук – Голова Житомирської обласної молодіжної громадської організації “Ліга інтелектуальних ігор”.

Цікаво знати:
Житомир вже давно відомий в Україні як центр інтелектуального руху. Наші команди стало входять до 16ти найкращих в Україні, виграють етапи Відкритого чемпіонату Львівської області – Чемпіонату Західної України. Ми стабільно посідаємо 1-3 місця в Чемпіонаті Студреспубліки з інтелектуальних ігор.

Житомирською обласною молодіжною громадською організацією “Ліга інтелектуальних ігор” спільно з житомирською міською організацією Всеукраїнської громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” проводяться змагання найвищого рівня – фінальні етапи Чемпінату України із гри “Що?Де?Коли?” серед команд Першой та Вищої ліги 2010 року, фінальні етапи чемпіонату України з гри “Брейн-ринг” серед молоді – 2009 та 2010рр.

Залишити відповідь