У Житомирі відкрилась фотовиставка “Космоpolitan”

Share

Тематична фотовиставка до Дня космонавтики “Космоpolitan” відкрилась в приміщенні кав’ярні “Кофеджио” що навпроти касс ковзанки в ТРЦ Глобал. До експозиції увійшли роботи переможців чергового проекту від “Фотоквест = 64” – Анни Смокорівської, Романа Котікова та Ілля Грицанюка.

Черговий квест відбувався в музеї Космонавтики. Учасники отримали завдання якмога точніше передати космічні настрої цього незвичного місця. Результати їх роботи оцінювало жюрі, до якого увійшли:

Олексій Лубягін — професійний фотограф;

Сергій Роздум — журналіст газети “20 хвилин”, фотограф;

Тетяна Шабодей — голова мистецької гільдії “Неабищо”, керівник мистецького департаменту житомирської “ФРІ”, поетеса.

Переглянути виставку зможуть всі бажаючі до 29 квітня.


“Фотквест = 64” – це порект, що покликаний дати молодим житомирським фотографам покращити свої вміння в роботі з фотоапаратом, отримати незалежну та грунтовну критику, показати свої роботи широкому загалу. Задачею учасників є, отримавши завдання, знайти та сфотографувати задані організаторами об’єкти за обмежений час. Також даний захід проводиться для привернення уваги мешканців міста до цікавих місць Житомира, про які, часом, забувають. Найчастіше такими об’єктами є визначні місця нашого міста, цікавинки Житомира. Світлини для виставок відбираються незалежною експертною радою, що формується з авторитетних в молодіжному середовищі фотографів, фудожників, журналістів та людей, які займаються іншими формами мистецтва за критеріями художність, задум та технічна реалізація.

Заходи в рамках даного проекту проводяться раз на місяць в теплу пору року, найчастіше вони приурочені до визначних дат, пов’язаних з історією Житомира, або проходять в рамках загальноміських молодіжних проектів.

[pictobrowser type=”picasa” userID=”Ilya.Grutsanuyk” albumID=”5460703548768909665″]

Організатором фотквесту виступає житомирська “ФРІ”.

Залишити відповідь