Тренінг Євроавтобусу в Овручі

Share

В рамках молодіжного міжнародного проекту  Євроавтобус-3 Харківська ФРІ почала проводити тренінги для молоді у населених пунктах, що були відібрані для проведення заходів в рамках проекту. І першим населеним пунктом на довгому маршруті з 8 міст, селищ і сіл стало місто Овруч в Житомирській області, адже саме звідси розпочнеться мандрівка європейців Україною.

Поросячий парад або Вишиванка-Party – саме такі ідеї міні-проектів розробила ініціативна молодь для проведення Дня Європи в місті Овручі. На базі місцевого ПТУ № 35 16 березня відбувся підготовчий тренінг для молоді під назвою «Будь реалістом. Роби неможливе!».
В ході тренінгу з’ясувалося, що більшість активних молодих Овручан та мешканців сіл Ігнатпіль і Гошів мріють здобути якісну вищу освіту, стати заможними та забезпеченими. Хлопці, виявляється, вже в 16-18 років мріють в найближчі 10 років одружитися та створити сім’ю. Мрії збуваються у тих, хто достатньо сильний, щоб взяти на себе відповідальність , як мінімум, за своє життя! Відповідальність за проведення Дня Європи в Овручі в рамках проекту «Євроавтобус-3» взяли на себе сильна та активна місцева молодь. Вдалося розробити 5 ідей міні-проектів, котрі могли б бути втілені під час приїзду Євроавтобусу на Овруччину: це і пропозиція провести святкування етнічних українських свят за старими Поліськими традиціями, ідея провезти Євроавтобусом тур визначними місцями Овруччини, ініціатива провести обрядовий концерт в місті, вишиванка-PARTY та навіть…поросячий парад центром міста в рамках Дня Європи.
Голосування самих же учасників тренінгу виявило ідею-фаворита – проведення вишиванки-PARTY в клітці (місцевому танцювальному майданчику). Біля танц-майданчика стоятимуть українські вози, бігатимуть кури…а перепусткою на вечірку стане атрибут українського національного костюма (вишиванка, стрічка, віночок…). На вечірці будуть конкурси та багато-багато інших сюрпризів, а головне – на Овручан чекатиме український ДІджей, котрий крутитиме українську традиційну та сучасну музику.
Будь-хто з Овруча може подати свою ідею щодо святкування Дня Європи на сайті проекту. Місцевий координатор проекту Тамара Репйова (волонтер ООН) спільно з молодим активом міста та району, за підтримки місцевої адміністрації готуватимуть свято Дня Європи в своєму маленькому місті та в селах Ігнатпіль та Гошів…
Приїзд Євроавтобусу Овручани чекають з нетерпінням!

[pictobrowser type=”flickr” userID=”47212556@N08″ albumID=”72157623667510932″]

Залишити відповідь