Прес-конференція “Любити природу – вигідно! Поточні результати Всеукраїнської благодійної акції “Нагодуй горобчика”

Share

Прес-конференція

Любити природу – вигідно! Поточні результати Всеукраїнської благодійної акції “Нагодуй горобчика”

В середу, 3 березня, о 10:00 у Всеукраїнському прес-центрі при Українському національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ розпочнеться прес-конференція на тему “Любити природу – вигідно!”, що присвячена Всеукраїнській благодійній акції “Нагодуй горобчика”.

Під час заходу журналістам будуть презентовані поточні результати акції “Нагодуй горобчика”, в рамках якої діти майже 40 міст та сіл країни власноруч годують горобців та інших міських пташок. Ініціатива ця покликана привернути увагу суспільства до питань соціально-екологічного виховання дітей та збереження популяцій птахів.
Докладніше про перебіг акції читайте тут – http://gorobtsi.fri.com.ua

Учасники:  Олена Іллясевич – всеукраїнський координатор акції “Нагодуй горобчика”; Олена Літвішко – київський координатор акції “Нагодуй горобчика”; Віталій Шабунін – голова Всеукраїнської молодіжної організації  “Фундація Регіональних Іініціатив” (ФРІ); Юрій Кот – продюсер та телеведучий; Тетяна Груша – психолог-консультант дітей та підлітків центру практичної психології Pyrus; Андрій Турчин – орнітолог. Запрошені також зірки українського шоу-бізнесу.

Акцію “Нагодуй горобчика” вже підтримали Міка Ньютон, Віталій Козловський, гурт “Пікардійська терція”, Ірина Білик, Тарас Чубай, гурт “Ірій” та інші українські зірки і відомі особистості. Організатор заходу – Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація регіональних ініціатив” (ФРІ).

За додатковою інформацією звертайтесь до Олени (+30976555576, +30681285642) та Антона (+30956051563).

Нагадуємо, що Всеукраїнська благодійна акція “Нагодуй горобчика”  проходить з 18 січня по 30 березня майже в усіх великих містах країни.

Ініціатива покликана привернути увагу суспільства до питань соціально-екологічного виховання дітей та збереження популяцій птахів. Докладніше про акцію читайте тут – http://gorobtsi.fri.com.ua

Добросердечна дитина – результат вірного виховання у щасливій сім’ї, а також запорука щасливого майбутнього для суспільства. Тварини ж у вихованні дитини відіграють особливу роль – вони допомагають малюку навчитися любити. Вдома таким <<тренажером любові>> може бути, наприклад, кіт чи собака. Навчаючись доглядати за ними, мала дитина одночасно вчиться цінувати працю батьків, накопичує сімейні цінності для створення власної майбутньої родини, вчиться турбуватися про братів наших менших і загалом про природу. Горобець – також частинка природи, яка потребує любові. Окрім того, що він дарує нам чудовий спів, ця пташка контролює баланс популяції комах, а також прибирає з вулиць залишки харчових продуктів. Проте за інформацією Міжнародного  союзу природоохоронних організацій BirdLife International, через кліматичні зміни та людську промисловість 43% видів птахів у Європі  перебувають під загрозою зникнення. У небезпеці і горобець. Маленька пташка живе біля людей, і взимку не відлітає до теплих країв. Тож нехай бажання допомогти ближньому стане для маленьких громадян України лейтмотивом на шляху до шляхетних звершень!

По завершенню акції наприкінці зими відбудеться лотерея, переможець якої отримає заохочувальний подарунок – цифровий фотоапарат. Також учасники акції та люди, які будуть допомагати в організації дійства в містах, отримають грамоти, подяки та інші заохочувальні призи. Для того, щоб узяти участь у розіграші, потрібно до завершення акції надіслати нам фотографії дітей, які роздають корм пташкам, а також їхні малюнки або віршики, присвячені турботі про пташок. Усе це буде розміщене на сайтах організаторів та організацій-партнерів заходу.

Тому ми дуже просимо батьків, вихователів та педагогів допомогти нам у справі поширення ідеї акції, та надсилати нам  фотографії, малюнки і вірші діток на електронну адресу info@krupdom.com.ua, чи поштову адресу: 03022, Київ, вул. Васильківська, 34 (або 03127, Київ, а/с 180).

Заздалегідь дякуємо за співпрацю!

Організаторами заходу є компанія <<Круп’яний Дім>>  (http://krupdom.com.ua) та Всеукраїнська молодіжна організація
<<Фундація Регіональних Ініціатив>> (ФРІ) (https://fri.com.ua). Наразі до проведення акції долучилися і інші молодіжні регіональні організації, представники органів державної влади, дитячі садки, ясла, школи, інтернати та інші дитячі установи. Просимо долучитись і ЗМІ.
_______________________________________

ВЗИМКУ ЇСТОНЬКИ ШУКАЄ  НАШ ГОРОБЧИК!
НАГОДУЙ ЙОГО ЗІ ЖМЕНЬКИ,
ДІВЧИНКО ТА ХЛОПЧИК!
_____________________________

Тел. Всеукраїнського координатора акції: +380976672715,  +380931412946  (Олена Іллясевич, ФРІ)
Телефони координаторів в інших містах можна знайти тут –  http://gorobtsi.fri.com.ua

Залишити відповідь