Львівська ФРІ вітає ВЕЛИКУ Ліну Костенко з 80-річчям

Share

19 березня.Львів. Площа Ринок.На годиннику 14.45 . З усіх сторін до фонтану Діани починають сходитися молоді люди. За 15 хв. їх вже близько десятка. В усіх щасливий блиск в очах та аркуші в руках… Що це? Це початок дивовижного флешмобу присвяченого дню народженню великої української поетеси Ліни Костенко. Молоді люди – це члени Львівської ФРІ та активна молодь Львова. Аркуші в їх руках – це прекрасні вірші Ліни Костенко. Вони зібралися тут, щоб привітати велику поетесу у цікавий спосіб-популяризації її творчості та залучення жителів та гостей міста до декламації чи просто читання її поезії. Перехожі були зворушені цим видовищем. Вони радо спостерігали, як молоді люди один за одним захоплено читали вірші.Вибирали Львівські ФРІшники свою найулюбленішу поезію:  “І все на світі треба пережити..”, “Не треба класти руку на плече..”, “Очима ти сказав мені: люблю..”, “Життя іде і все без коректур”, “Розкажу тобі думку таємну”, “Що ж, авторучка – це не шабля із піхов..”, “Коректна ода ворогам”, “Шипшина важко віддає плоди…” та інші.А згодом і самі перехожі загорілися бажанням і приєдналися до читців.

Таким чином, площа навколо Діани за лічені хвилини наповнилась небайдужими людьми, які цього прекрасного весняного дня вирішили присвятити декілька дорогоцінних хвилин для привітання легендарної Українки, талановитої поетеси, справжньої патріотки – Ліни Костенко!

Варто зазначити, що львівські ФРІшки отримали величезне задоволення від того, що зустріли таку величезну кількість свідомих і небайдужих людей, які так радо вітали ВЕЛИКУ ПОЕТЕСУ з 80-річчям!

Соломія Шкрамко – прес-секретар, Львівська ФРІ

Залишити відповідь