Як Харківська ФРІ шостий День народження справляла.

Share

День народження ФРІ. Який він? Що це таке? І як це виглядає?
5 березня Харківська ФРІ відсвяткувала свій шостий день народження – цікаво, молодіжно, динамічно і, звичайно ж, смішно!

Темою вечірки було обрано туризм, адже всі ФРІшники люблять літні табори, і це свято було вирішено не відкладати у всілякі шухляди: кожен мав прийти на вечірку, що відбувалася в підвалі колишнього арт-кафе, маючи при собі щось з туристичного спорядження. В якості «пропусків» слугували каремати, ковдри, ліхтарики і багато іншого. Однак, окрім пропуску, кожному гостю вечірки треба було ще й пройти тест на «профпридатність» – пострибати у класики до цифри 6, яка, власне, і символізувала вік харківського осередку ФРІ.

Після цього на гостей чекали теплий чай з печивом – такий собі аперитив перед найцікавішим, адже, щойно всі зігрілися, почалися конкурси, люб’язно запропоновані оргкомітетом свята. Спочатку ФРІшники мали познайомитись зі своїми друзями по табору, ставши в два кола (велике і мале), і змінюючи співбесідника щохвилини. Далі – цікавіше – треба було відшукати серед присутніх людину, яка може зробити щось з зазначеного у чималих, але дуже веселих переліках. Таким чином, у нашій організації були виявлені люди, що володіють чотирма іноземними мовами, були за кордоном більш ніж 4 рази, знають столицю Камбоджі (напевне, найскладніше завдання), і навіть такі, що були ладні станцювати на столі. =)

Також харківські ФРІшники і гості (а на вечірці були присутні не тільки неФРІшні харків’яни, але й ФРІшники Віталік Шабунін, Макс Кицюк, Артем Леонтьєв та Аліна Познанська, що приїхали на свято з Києва, Севастополя та Сум) мали можливість побачити своїх братів і сестер по табору в дитинстві, або помилуватися з фантазій організаторів вечірки на ту саму тему.

Далі на членів організації чекала офіційна частина з врученням грамот за кращі проекти ФРІ-Харків в 2009 році та дипломів за особливий вклад у розвиток організації і урочистим внесенням величезного святкового торта, що став до смаку всім без виключення!

Також ФРІ не оминула і музику – на вечірці можна було послухати виступ відомого в певних колах харківського саксофоніста Мішу Мєркулова, що зіграв кілька теплих серцю мелодій, накшталт Summertime. Окрім саксофона, вся вечірка проходила під легкий і невимушений супровід відомих українських виконавців.

І, наостанок, організатори влаштували присутнім аукціон: на продаж були виставлені лоти з ФРІшною символікою. Більшість лотів були закритиму, тобто учасники купували собі кота в мішку: таким чином, з молотка пішли файлик з наліпкою Фундації за 25 гривень, відкривашку за 30 гривень і ще багато цікавих речей, доцільно прикрашених символікою ФРІ.

Ось таким чином і святкував день народження харківський осередок Фундації. Чекаємо на ваші відгуки і розповіді про ваші дні народження!

Фотозвіт

Антон Шигімага

2 thoughts on “Як Харківська ФРІ шостий День народження справляла.

  1. Кам’янецьке ФРІ від усієї душі вітає!! Натхнення і наполгливості!

Залишити відповідь