Благодійний аукціон

Share

17 березня Кіровоградська Фундація та дружня організація Фонд “Майбутнє за молоддю”провели завершальний другий благодійний аукціон”Відкрите сердце” темою якою був збір коштів на медичну допомогу Ірині Садовій з діагназом ДЦП.

Доцільно буде зауважити про початок вищєнаведеного заходу, а саме виставку творчих робіт( близька 70 експонатів)   дітей інвалідів, яка й стала основою проведення двох благодійних аукціонів.

Потреба в проведені другого аукціону виникла у зв”язку з великим обсягот творчих робіт та попитом і цікавістю громади.Та всеж таки хотілося б зазначити, що нажаль активізація суспільства відбувається не у тому маштабі який хотілося б бачити.Тому орг.комітетом було прийнято рішення провести круглий стіл на початку квітня з тематики правового захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями,до якого залучити не тільки чуйних представників суспільства а й посадовців, лікарів та активних громадських діячів, на якому виробити стратегію конкретної допомоги та розв”язанню проблем та питань інвалідів.

За весь період проведення акції було зібрано білеше 900 гривень.Звісно це далеко не вся сумма яка була необхідна, та гадаємо що подібними заходами нам вдасться привернути увагу громади до проблем такої цільової аудиторії.

З час проведення виставки та двох аукціонів заходи відвідало більше 100 осіб, 4 телеканали, події висвітлювались у 5 друкованих виданнях та інтернет ресурсах.

Ззадоволенням ділимось власним досвідом та закликаємо вас друзі не залишати без уваги проблеми складних і проблемних груп населення тим самим поклавши початок активізації громади та виховання свідомості та допомоги один одному!

Залишити відповідь