Операція «ситі птахи» або як посланці доброти годували горобчиків

Share

[Вінниця] Епідемія доброти

17 лютого був незвичайний день, вся Вінниця святкувала міжнародний день спонтанного прояву доброти. В цей день кожний проявляв доброту по-своєму. Одні дарували посмішки, інші пригощали печивом, хтось зустрічав на вокзалі, а хтось поступався місцем у транспорті. А от ми – волонтери акції «Нагодуй горобчика» – проявляли свою доброту по відношенню до пташечок – ми їх годували. Адже сита пташка – це щаслива пташка. А щаслива пташка – це великий плюс для природи, а це, в свою чергу, безперечний позитив для всього роду людського. От такий логічний ланцюжок вибудовується)))

[Вінниця] Епідемія доброти

Вінниця багата прекрасними парками, де споруджені чудові годівнички. Саме це і є їдальнею для всіх парківських пташечок (гарна в них їдальня, хочу вам сказати). Ось там ми і чинили наше дійство – давали малечі пакетики з кормом, який вони охайненько насипали в годівнички,….які ж вони були задоволені. Дитячі оченятка просто світилися від щастя. Вони відчули, що турбуватися про природу, то нескладно….треба мати лише бажання.

[Вінниця] Епідемія доброти

От такі наповнені позитивом та щастям, ми повернулися в свій звичний ритм життя, згадуючи про те, що дарувати радість це одне з найбільших проявів щастя для людини! Даруйте радість, посміхайтеся і світ посміхнеться вам у відповідь!

З любов’ю, Вінницька ФРІ

[Вінниця] Епідемія доброти

[Вінниця] Епідемія доброти

Залишити відповідь