“Нагодуй горобчика” з VIP особами. Львів:)

Share

В п’ятницю, 12 лютого, члени Львівського осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» провели благодійну акцію під назвою – «Нагодуй горобчика»!Захід стартував у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького о 12:30 год. Акція відбувалася з метою виховання молодого покоління, залучення якомога більшої кількості дітей до проблеми масового зникнення птахів, і плекання у їхніх сердечках любові до птахів, зокрема до зникаючих горобців, до природи, до всього живого!

В заході погодились взяти участь такі відомі українські гурти – «Пікардійська Терція», «Ірій», «Хочу ще» та інші!Та на жаль через важкі погодні умови змогли приїхати лідер гурту «Хочу ще» Юрій Шивала і представниця гурту «Ірій» і з тої ж причини захід змогла відвідати невелика кількість дітей – в межах 10.Та попри всі несприятливі умови дітвора позитивно і надзвичайно корисно провела час із знаменитостями. Разом з Юрієм Шивалою (гурт «Хочу ще»), представницею гуту «Ірій» і волонтерами організації дітки навчились виготовляти годівнички для пташок, шукати місця для їх прилаштування, а також правильно годувати горобчиків і голубів. Корм для проведення акції надала компанія “Круп’яний Дім” – лідер на ринку фасованих круп і один з організаторів акції “Нагодуй горобчика”! Захід проводився у вигляді живого спілкування з дітками. В ході якого українські зірки і волонтери розказали дітям про важливість птахів, їхнє значення у нашому житті . Також дітки розказували віршики і співати пісеньки про птахів. Вся присутня дітвора братиме участь в лотереї, яка відбуватиметься наприкінці зими, і переможець якої отримає заохочувальний подарунок – цифровий фотоапарат!Для участі в лотареї організатори відправлять фото із заходу з дітьми , а також їхні віршики і малюнки про пташок!

Нагадаємо, що старт акції, який відбувся 7 лютого 2010 року зібрав у Парку культури ім.. Б. Хмельницького близько 100 небайдужих людей, 50 % з яких – діти!

Варто зазначити, що в той же час в Києві, Київським осередком всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» проводився аналогічний захід і на ньому була присутня відома українська молода співачка Міка Нютон!

Шкрамко Соломія – прес-секретар, Львівська ФРІ

Залишити відповідь