Міський конкурс молодіжних проектів стане більш прозорим та відкритим

Share

Начальник міського управління у справах сім’ї та молоді Андрій Хижняк готовий зробити конкурс молодіжних проектів більш прозорим та відкритим. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з активістами молодіжної організації «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ).

Члени ФРІ вже напрацювали новий варіант положення про проведення цього конкурсу, який забезпечує дотримання принципів прозорості та відкритості. Його буде обговорено з іншими громадськими організаціями, а також з експертами на всеукраїнській конференції з питань державного фінансування громадських організацій 17 лютого 2010 року в м. Києві. Після цього проект буде подано на розгляд до Департаменту з гуманітарних питань Харківської міської ради.

«Андрій Віталійович наголосив, що управління працює прозоро та відкрито, тому я переконаний, що усі наші пропозиції щодо удосконалення правил проведення конкурсу будуть враховані, і цього року він пройде на якісно новому рівні», – зауважив Антон Голобородько, Голова Правління Харківської ФРІ.

Харківська ФРІ вже другий рік поспіль проводить моніторинг міського конкурсу проектів програм. Аналіз документів за 2008 рік та труднощі отримання інформації про конкурс описано в матеріалі «Харків: на що пішли 120 тисяч молодіжних гривень?». Наразі підготовлено частковий аналіз проектів-переможців 2009 року.

Євген Демченко.

Залишити відповідь