Маленькі тернополяни почали годувати горобчиків

Share

В рамках проведення Всеукраїнської благодійної акції “Нагодуй горобчика”, у місті Тернопіль діти приватного дошкільного навчального закладу “Затишок” спільно із волонтерами та місцевими організаторами Всеукраїнської благодійної акції “Нагодуй горобчика” виготовляли годівниці та вішали їх у дворі дитсадка, відгадували загадки про зимових птахів, розповідали віршики і невеличкі розповіді про різних пернатих, грали в рухливі ігри та, звичайно ж, годували горобців та інших міських пташок.

– Мені дуже сподобалося чіпляти годівнички, – каже Алінка Сачик (3 роки). – Я люблю, коли пташки стрибають довкола. А коли їх годуєш, то вони прилітають.

Удома маленька тернополянка годівнички не має, але пообіцяла, що годуватиме пташок у садочку. Для цього вона спеціально приноситиме корм із дому.

Також сподобалося робити годівнички вихованцю “Затишку” Максимові Зененко (5 років).

– Я і вдома зробив подібну годівничку, – каже хлопчик. – Але ще не було часу її вчепити. Хочу повісити на балконі, щоб давати їсти пташкам щодня.

Із подібними акціями волонтери завітають і до інших навчальних закладів міста.

– Після завершення акції, наприкінці зими, відбудеться всеукраїнська лотерея, переможець якої отримає заохочувальний подарунок – цифровий фотоапарат, – каже координатор акції у місті Тернопіль Ігор Процик. – Також учасники акції та люди, які будуть допомагати в організації дійства в нашому місті, отримають грамоти, подяки та заохочувальні призи.

– Ми розшукуємо волонтерів у Тернополі, які хотіли б допомагати нам в організації цього заходу, – додає Ігор Процик.

Надсилати фотографії, малюнки і вірші тернопільських діток можна на електронну адресу: protsyk_igor@inbox.ru. На роботах має бути вказано вік, ім’я та місто з якого дитина. Також необхідно залишити свої контакні телефони або адресу, щоб оргганізатори могли зв’язатись з батьками. На цю електронну адресу можуть надсилати свої координати і волонтери та охочі допомогти в організації акції.

До речі, на дамбі, біля Тернопільського ставу, зібралось декілька десятків диких качок. Птахи голодні, тому їх теж можна підгодовувати.

Оксана Ільницька, “20 хвилин”

Клікніть на фото, щоб побачити фотосесію! :)

[pictobrowser type=”flickr” userID=”frivmgo” albumID=”72157623253612143″]

Нагадуємо, що Всеукраїнська благодійна акція “Нагодуй горобчика” проходить з 18 січня по 30 березня майже в усіх великих містах країни. Ініціатива покликана привернути увагу суспільства до питань соціально-екологічного виховання дітей та збереження популяцій птахів. Докладніше про акцію читайте тут – http://gorobtsi.fri.com.ua

Організаторами акції “Нагодуй горобчика” на Всеукраїнському рівні є компанія “Круп’яний Дім” та Всеукраїнська молодіжна організація “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ). На місцевому рівні – Тернопільська обласна молодіжна громадська організація “Спілка Молодіжного Самоврядування” (СМС). Наразі до проведення Всеукраїнської благодійної акції долучилися і інші молодіжні регіональні організації, представники органів державної влади, дитячі садки, ясла, школи, інтернати та інші дитячі установи. Просимо долучитись і ЗМІ.

“Спілка Молодіжного Самоврядування” (СМС) – Тернопільська обласна молодіжна громадська організація основною метою діяльності якої є захист прав та інтересів молоді, сприяння створенню відкритого громадянського суспільства в Україні, сприяння самореалізації наукового, творчого, політичного, спортивного, організаційного потенціалу школярів та студентів, соціальна робота з молоддю та  створення умов для організованого дозвілля, відпочинку та спілкування молоді.

Тел. Всеукраїнського координатора акції: +380976672715, +380931412946 (Олена Іллясевич, ФРІ)

Тел. координатора акції  у місті Тернопіль: +380976256935, (Ігор Процик, СМС), e-mail: protsyk_igor@inbox.ru

Залишити відповідь