Маленькі кам’янчани допомагають міському птаству пережити голодну зиму!

Share

Мабуть, не знайдеться жодної матері та жодного батька, жодної бабусі та жодного дідуся, які б не відчули почуття радості, побачивши, як їх маленькі синочки та доньки, їх онуки та онучки власними рученятами годують горобчиків. Ці маленькі пташки можуть жити тільки біля людей. Вони не відлітають взимку до теплих країв і тому повністю залежать від нашої турботи.

Так, 5 лютого вихованці 1-4 класів загальноосвітньої школи №2 разом з вчителями і батьками організували на водоймі «фуршет» не лише для горобчиків, а й для решти пернатих. В цей день діти готували усіх пташок, які не відмовлялись близенько підлітати, а також розвішували на деревах годівнички. Усім учасникам благодійної акції дуже сподобався захід – дітки корисно провели час і багато засвоїли нового, а дорослі, згадуючи дитинство, нагадали собі справжні цінності життя. Крім того, фото та малюнки маленьких кам’янчан братимуть участь у всеукраїнському фотоконкурсі (Детальніше на: www.krupdom.com.ua )

Наразі такі заходи проходять в 36 містах України, мешканців яких об’єднало щире бажання привити дітям любов до ближніх. Приємно, що Всеукраїнська благодійна акція «Нагодуй горобчика!», організована молодіжною громадською організацією «ФРІ» («Фундація регіональних ініціатив»)( https://fri.com.ua) та компанією «Круп’яний  дім»,  з маленької ініціативи переросла у цілу низку виховних подій в усіх куточках України!

Всі ми чудово розуміємо, як важливо виховати в наших дітях та онуках почуття турботи про тих, хто потребує їхньої допомоги. І нехай бажання допомогти голодним, замерзаючим на наших вулицях пташкам, стане для маленьких громадян нашої країни гарним прикладом такої турботи.

P.S. Сподіваємось, що усі школи нашого щирого і доброго міста доєднаються до акції! J

Взимку їстоньки шукає наш горобчик.

Нагодуй його зі Жменьки,

Дівчинко та хлопчик.

Залишити відповідь