ФРІ закликає відомих особистостей приєднатися до акції “Нагодуй горобчика”

Share

“Фундація  Регіональних Ініціатив” закликає підтримати Всеукраїнську благодійну акцію “Нагодуй горобчика” зірок шоу-бізнесу, акторів, представників бізнесу, політиків, депутатів Верховної Ради, а також інших відомих особистостей України. Вже сьогодні активісти ФРІ розсилають листи-звернення до відомих українців:“Передайте нам фотографії, на яких Ви разом з своїми дітьми чи онуками годуєте птахів! Про Вашу участь у цій благодійній акції  обов’язково будуть проінформовані, як центральні, так і регіональні ЗМІ України.”

За інформацією компанії “Круп’яний Дім”, відомим українцям вже розіслані упаковки з кормом для горобців, що дозволить знаменитостям підтримати даний соціальний проект і звернути увагу на питання соціально-екологічного виховання дітей і збереження популяції птахів в Україні.

Нагадуємо, що Всеукраїнська благодійна акція “Нагодуй горобчика” проходить з 18 січня по 30 березня майже в усіх великих містах країни. Ініціатива покликана привернути увагу суспільства до питань соціально-екологічного виховання дітей та збереження популяцій птахів. Докладніше про акцію читайте тут – http://gorobtsi.fri.com.ua

Залишити відповідь