Проект “МОЛОДЬ ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА”

Share

З жовтня по січень місяць Кіровоградська Фундація реалізувала проект за підтримки посольства США “МОЛОДЬ ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА”.Мета проекту: активізувати молодих виборців Кіровоградської області під час виборів Президента 2010 року через проведення інформаційно – активізаційної молодіжної обласної кампанії «Молодь обирає президента!»

Попередній досвід виборчих кампаній свідчить, що в Україні дуже низький рівень обізнаності та активності молодих виборців. Молодь не має мотивації до ознайомлення з програмними документами кандидатів та правовим забезпеченням виборів. В Кіровоградській області спостерігається значне зниження активності молодіжних організацій, що сталося через загальну пасивність молоді. В свою чергу це призведе до того, що під час Президентської виборчої кампанії молодь буде найменш поінформованою, необізнаною та відстороненою верствою населення. В результаті матимемо низьку явку молоді на вибори. Молоді виборці складають третю частину від загальної кількості виборців в Кіровоградській області.

Завдання проекту було підготувати активну групу проекту по просвіті та активізації молодих виборців області: зібрати представників органів студентського самоврядування ВНЗ області, активну молодь, волонтерів НДО та провести навчання по активізації та роботі з молодими виборцями,активізувати та роз’яснити процедуру виборів молоді Кіровоградської області, близько 30 тис.

–         видати 3 номери обласної молодіжної газети «Меридіан» у кількості 10 тис кожного номеру та розповсюдити безкоштовно серед молоді області. В газеті в зручному, цікавому для молоді форматі – «інфографіка» буде роз’яснено програми кандидатів (із дотриманням не упередженості та правил політичної незаангажованості). А також у вигляді коміксів процедуру голосування під час Президентських виборів.

Залишити відповідь