Святий Миколай крокує до нас:)

Share

   Для кожної дитини ніч з 18 на 19 грудня –  особлива…

Пригадаймо, як і ми з вами в дитинстві засинали в солодкому очікуванні дивовижного  приходу Святого Миколая. Як, затамувавши  подих, нишком дослухались до Його кроків і з усіх сил намагались не прогавити ту чарівну мить, коли Святий Чудотворець завітає до нас.

  І зараз, будучи давно вже дорослими, ми маємо  можливість подарувати дітям казку, і самими стати добрими ангелами-помічниками Святого Миколая.    Справжнє свято активісти Львівської міської ФРІ створили для діток, які з нетерпінням чекали на Чудотворця. Святий Миколай спільно з ангели ком та антипком завітали в гості до чемної малечі. Дітки добре підготувались до приходу святого, вони зустрічали його співами, танцями, віршиками, колядками, защо небесний опікун нагородив їх дарунками…

  Малеча пообіцяла Cв. Миколаю,  що слухатиметься батьків, гарно  навчатиметься, поважатиме старших  ,захищатиме молодших.. Якщо ж  дітлахи будуть нечемними, неслухняними , то антипко наступного разу прийде до них з різочками. Ось так Львівські ФРІшники  зберігають традиції, дарують радість  дорослим та викликають посмішку  у малечі.

Ірина Білик, Львівська ФРІ

Залишити відповідь