ФРІ-тренінги “по-львівськи”:)

Share
Шукаючи способи “окультурити” сучасну молодь Львівська ФРІ вирішила провести ряд тренінгів на актуальні теми.

Ось уже напротязі трьох місяців, кожних вихідних Львівська ФРІ проводить цікаві навчання для молоді,у нестандартній формі – у вигляді тренінгів.За цей час всі охочі навчились роботі у команді, дізнались, що таке ІІІ сектор, навчились правильно писати і подавати проект, а також ознайомились з основами комунікації.
Оскільки тренінги-це дуже молодий і сучасний вид освіти, то молоді люди дуже легко і просто засвоюють інформацію подану на них.
На таких навчаннях панує дуже тепла і дружня атмосфера.А завдяки постійній зміні видів діяльності (це і невеличке подання теорії, і розвиваючі ігри, і безпосереднє спілкування між учасниками) на таких “лекціях” практично неможливо втомитись. Кожен, хто приходить сюди – почуває себе потрібним і почутим, адже навчання, попри все вже назване, проходить у вигляді спільної бесіди.На таких молодіжних уроках можна зустріти як досвідчених тренерів, так і практикуючих психологів – майбутніх успішних лідерів.
Основним завданням цих навчань є виховання здорової освіченої людини, яка зможе проявити себе у різних сферах, яка, виростаючи справжнім патріотом своєї держави, буде розбудовувати країну майбутнього!Запрошуємо всіх активних та ініціативних до нас!Приєднуйтесь-і будьте FREE!

Шкрамко Соломія – прес-секретар Львівської ФРІ
Львівський осередок ВМГО ФРІ

Залишити відповідь