Стартувала громадська кампанія “Новий Громадянин”

Share

Сьогодні у Києві, в Галереї Лавра, стартувала громадська кампанія “Новий Громадянин”. Як стверджують учасники кампанії, це позапартійна, політично незаангажована, громадська ініціатива, мета якої – посилити вплив громадян на суспільні й політичні процеси в Україні.

Громадська кампанія розпочалася 25 листопада 2009 року й триватиме до квітня 2010 року. Виборча кампанія та вибори будуть в центрі уваги громадської ініціативи. А по завершенню кампанії учасники вирішуватимуть про її подальший розвиток. Кампанія ставить за завдання виробити нові механізми громадського впливу, контролю, тиску на політику. Це підвищить рівень відповідальності громадян та політиків за державні процеси в Україні. Кампанія буде відбуватися шляхом координації діяльності громадських ініціатив, завдяки інформаційної підтримці одне одного, моніторингу виборчої кампанії та виборів, посиленого інформування суспільства та мас-медіа.

Ініціаторами кампанії є більше 20 незалежних громадських організацій. Серед них: Інтерньюз-Україна, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Фонд демократичних ініціатив, Український незалежний центр політичних досліджень, Інститут масової інформації, ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”, Європейська Асоціація Українців, Комітет виборців України, Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) “Мама-86”, Видавництво “Атлант-ЮЕмСі”, Всеукраїнська громадянська кампанія “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!”, ВМГО “Дебатна Академія”, Громадська організація магістрів державного управління “Еліта держави”, ВГО “Українська стратегія”, Громадський діяч, Фундація Суспільність, Громадська організація “Центр UA”, “Буквоїд”, Незалежна медіа-профспілка України, Інститут політичної освіти, Кримська асоціація вільних журналістів, Центр громадської експертизи, Інститут медіа права, “Мої! вибори”, Східноукраїнський центр громадських ініціатив “Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії” та інші.

Як стверджують її учасники, громадська кампанія не підтримує жодного кандидата в Президенти. А також не направлена проти жодного кандидата в Президенти. Також ініціатива не братиме участь у майбутніх місцевих чи парламентських виборах. Учасники також стверджують, що громадська кампанія реалізовується завдяки об’єднанню зусиль та ресурсів її учасників. Висвітлення будь-якої інформації у будь-якому ЗМІ відбувається на безкоштовній основі.

Сайт кампанії — http://newcitizen.org.ua/

Офіційні сторінки на соціальних мережах:

Учасники кампанії кажуть, що ініціатива “Новий Громадянин” відкрита до співпраці та пропонує приєднуватися незалежним громадським організаціям та активним громадянам.

Залишити відповідь