Презентації Молодіжної Варти у Львівських школах

Share

              21 жовтня в одній зі шкіл Львова відбувся діалог активістів Львівської Фундації зі школярами. Темою розмови був третій сектор та презентації Молодіжної Варти. Адже, кожен абітурієнт, студент має змогу впливати на  майбутнє країни і все залежить саме від нього, нашої активності та свідомої позиції.

            На презентації було близько сотні школярів, які на диво були дуже активними. Вони задавали багато питань стосовно молодіжних організацій, третього сектору, розпитували про можливості навчання закордоном та неформальної освіти.

            Надзвичайно приємно було, коли декілька старшокласників підійшли до тренерів після презентації та запитали: ”Що потрібно зробити для того, щоб вступити у ФРІ? Ми точно не знаємо чим, ви там займаєтесь, але нам сподобалось те, про, що ви сьогодні розповідали”. Ось це був справжній зворотній зв’язок і подяка за вкладений час та сили.

            Саме ця презентація, ще раз дала нам зрозуміти, хто наша цільова аудиторія і що їй потрібно. Львівська ФРІ планує наступного року охопити більшість шкіл міста та провести схожі презентації.

Білик Ірина, Львівська ФРІ

Залишити відповідь