Картонія – країна дитячих мрій

Share

На День міста Сумська фундація влаштувала дітям, їх батькам і самим собі справжнє свято творчості і краси у місцевому парку відпочинку.

Хто ж залишиться осторонь, коли мова йде про дітей. Відділ культури та туризму Сумської міської ради забезпечив веселим музичним супроводом та ласощами для малечі. З місцевого ринку привезли картонні коробки. Вихованці сумської художньої школи зі своїм викладачем взялися разом з нами за «будівництво» майбутньої казки. Методом спроб та помилок швидко засвоювалися ази «картонної інженерії». Початковий ескіз «новобудови» поповнювався несподіваними та цікавими деталями. Поступово купа нікому не потрібного картону перетворювалась на справжню фортецю з галявиною та деревами навколо.

Нарешті завітали самі «громадяни Картонії» … і одразу ж взялися за пензлі. Юне завзяття швидко залило сяйвом веселки кожну стіну. Казка почала оживати, галявина перед фортецею наповнилася квітами та комахами, а дитячі пісні вже лунали над природно дитячою країною мрій. Одним словом, таке просто треба побачити…

[pictobrowser type=”flickr” userID=”frivmgo” albumID=”72157623223421764″]

Залишити відповідь