Факультету муніципального управління

Share

2 червня 2009р. в рамках реалізації спільного проекту влади і громадсько-активної молоді міста «Факультету муніципального управління» відбулась презентація соціальних і бізнес-проектів кращих студентів факультету.

Зазирнувши в історію проекту, варто зазначити, що школа муніципального управління розпочала своє функціонування в рамках реалізації проекту «Громада, відродимо Кам’янець» у березні 2000 року. Ініціаторами її створення були громадська організація. «Партія відродження Кам’янця-Подільського» на чолі з Мазурчаком О.В. і Бабієм С.В.

До організації факультету муніципального управління в цьому році долучились відділ у справах сім’ї та молоді міської ради, але левову частину роботи  в підготовці та реалізації проекту взяли на себе молодіжні організації: «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ), «Батьківщина молода».

Незмінним координатором проекту від міської ради є завідувач організаційно-контрольного відділу Клименко Валерій Сергійович, від громадських організацій міста вже два роки поспіль є Іллясевич Олена Вікторівна.

Основною метою факультету муніципального управління є висвітлення діяльності місцевих органів влади безпосередньо з точки зору самих її керівників, глибоке ознайомлення з життям міста у всіх його сферах, формування громадської активності молодих людей. В цьому році учасниками факультету могли стати усі бажаючі, які хочуть зробити свій внесок у розвиток міста.

Під час занять учасники проекту познайомились з структурою та роботою відділів та управлінь  міської ради. Окремий блок навчання був присвячений громадській активності молоді. Також учасники мали змогу ознайомитись з молодіжною політикою міста Рівного. Термін навчання тривав 3 місяці, протягом яких молоді люди змогли  бути присутніми на сесії міської ради, поспілкуватись як з міськими посадовцями, так і з провідними молодіжними громадськими лідерами України.

На завершення студенти презентували проекти з метою покращення туристичної привабливості міста, соціальних послуг громаді, а також залучення молоді до активного і здорового способу життя. Найкращим туристичним проектом став проект «Організація велотурів і водних сплавів на території міста та району», авторами якого були Щур Юрій Михайлович, Балюк Сергій Юрійович, Христін Олександр Григорович. Оcобливу увагу привернув проект на  соціально-економічну тематику «Соціальний магазин у Кам’янці-Подільському», який представив Коростіль В’ячеслав Володимирович. Проект Яновського Сергія та Яроша Олега «Фестиваль пива» став найкращим серед розважальних проектів.

Зокрема, були представлені проекти: «Парк здоров’я», «Агенція відпочинку», «TV на фонтані», «Кам’янець-Подільський від розвитку духовності, культури та кращих якостей особистості до процвітання міста та добробуту його мешканців», «Підлітковий майданчик», «Проблеми кіберспорту в Кам’янці-Подільському».

Залишити відповідь