Перший Рівненський чемпіонат з гри “Чу-Ва-Чі”

Share

Кажуть, що дитинство — найщасливіша пора життя. Але цінувати його починаємо тоді, коли воно минає або вже пішло назавжди. Проте, щоб бути щасливим, зовсім не обов’язково повертатися до країни Дитинства. Зберегти у серці дитину можна і в 22, і в 30, і в 60 років, головне – справді прагнути відчути себе юним і сповненим енергії. На хвильку поринути в дитинство запропонувала молоді Рівного 1 квітня й міська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив”.
З нагоди Дня сміху та розваг 1 квітня 2009 р. активісти Рівненської Фундація організували у Молодіжному центрі чемпіонат із дитячої розважальної гри «Чу-Ва-Чі».
Як виявилося, молоді рівняни — у більшості своїй мрійники і не дуже довіряють подібним ініціативам. Бо на запрошення взяти участь у незвичному чемпіонаті здебільшого реагували як на першоквітневий жарт. Проте, майже півтора десятки бажаючих поринути в дитинство таки знайшлося!
У свої 22 роки опанувала просту і водночас «прикольну» дитячу гру та ще й стала переможцем Вікторія Назарук! Відтак, смачний тортик дістався дорослій «дитині».
То як, може, досить гнітити себе одними лишень серйозними думками? Дозвольте своїй “дитині” інколи визирнути назовні!

Залишити відповідь