Рівненська ФРІ долучилася до акції “Різдво для всіх”

Share

Рівненська міська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” 26 січня 2009 р. долучилася до благодійної акції “Різдво для всіх”, що традиційно вже десятий рік поспіль проходить у Рівному. Під час її проведення у гіпермаркеті “Fozzy” рівняни пожертвували майже 4 тисячі гривень. Вони також пожертвували дітям Великомежиріцької школи-інтернату іграшки, шкарпетки та солодощі. На зібрані кошти були придбані фрукти та йогурти. Докупили також шкарпетки, які так необхідні вихованцям інтернату. Усі подарунки вручали кожній дитині особисто.
У Великомежиріцькій школі навчається 91 учень. В основному це діти з Корецького району, але є і з інших — Березнівського, Гощанського, Костопільського, Сарненського. Школа призначена для дітей з вадами розумового розвитку. Тринадцятирічний Микола навчається тут у шостому класі. Він був задоволений усіма отриманими презентами.
—Але хотів би ще мати машину на радіоуправлінні, — каже хлопчик.
За словами заступника директора з виховної роботи Галини КОТЛЯР, дітям хочеться різноманітності і вони дуже раді спілкуванню зі студентами.

Залишити відповідь