Стати ФРІшником

Share

Запрошуємо тебе приєднатися до найкрутішої молодіжної організації України!

Якщо ти поділяєш наші цінності і готовий стати ФРІшником, по всій країні ми станемо тобі надійною підтримкою і опорою в усіх твоїх починаннях.

Знай, що у ФРІ ти не заробиш грошей, радже вкладеш свої :) , але це буде найкраща інвестиція в себе. У ФРІ ти не отримаєш політичної влади, але підготуєшся до неї краще, аніж в будь-якому університеті. Тут не буде ні місця, ні часу для пустих понтів і базікання, але твої справи побачить вся Україна.

Щоб стати ФРІшником треба пройти 3 простих кроки:

  1. Заповнити електронну анкету на вступ до ФРІ. Цей крок є простим, але дуже відповідальним – це твоя офіційна заява про бажання долучитися до ФРІ. Якщо ти ще цього не зробив, прочитай про наші цінності та Статут ВМГО “ФРІ”.
    Посилання на електронну анкету на вступ до ФРІ – http://bit.ly/join_FRI
  2. З тобою зв’яжуться представники ФРІшки у твоєму місті та запросять на засідання Правління місцевої організації. З цього моменту почнеться твій випробувальний термін, впродовж якого ти зможеш увійти в курс справ, зрозуміти, як функціонує організація та почнеш робити цікаві тобі проекти.
  3. Після випробувального терміну (мінімум 1 місяць) тебе знову запросять на Правління, після чого ти станеш повноправним членом Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив”.

Якщо раптом у твоєму місті чи селі ще немає ФРІ – не біда! Ти можеш запросто її створити і почати розвиватися як громадянин та громадський діяч разом з сотнями ФРІшників по всій країні. Просто заповни анкету, і з тобою сконтактують з Секретаріату Всеукраїнської ФРІ та розкажуть, як започаткувати ФРІ у твоєму місті.

До речі, ти можеш приходити у ФРІ разом зі своїми друзями! Якщо ти долучишся до ФРІ разом з 20 друзями, то, відповідно до Статуту, хтось з вас автоматично увійде до складу Правління місцевої організації.