Запорізька ФРІ

Дата заснування: 27.09.2014

МІСІЯ

На козацьких широтах «ФРІ» вкоренилася командою однодумців, натхненних подорожами й освітніми заходами. Діяльність осередку розпочалась з тренінгу «Школа лідерства» та дебютного візиту до Запоріжжя у рамках всеукраїнської ініціативи «Твоя країна». Завдяки успіху перших проектів осередок збільшився і трансформувався у дружню команду, що з запалом працює над соціальними акціями й досі! «ФРІ» у місті стала центром молодіжного руху і підготовки майбутніх лідерів, адже діє з метою популяризації саморозвитку й здорового способу життя, збільшення студентських ініціатив та загальної активізації молоді задля позитивних змін у суспільстві!

Благодійні заходи

Першим благодійним заходом осередку став рок-концерт «Charging Party». За допомогою музичного фестивалю «Смаколики захисникам» зібрано солодощі та листівки для воїнів АТО, які лікуються в шпиталі.

Під час акції «Солодке серце» до Дня закоханих знято привітальне відео, а також в актовому залі Запорізького військового госпіталю організовано святковий концерт, де виступили місцеві музиканти та поети. Завдяки щорічному Зимовому благодійному аукціону зустрічей (до Дня Святого Миколая або Різдва) активісти збирають кошти на подарунки для дітей із дитячих притулків і приїздять у гості до малечі, аби подарувати свято.

Екологічні акції

Запорізький осередок ВМГО «ФРІ» відсвяткував річницю створення, традиційно сумістивши свято з громадською діяльністю, а саме – з акцією прибирання «Cleaning Day» на острові Хортиця. Спільними зусиллями із запорізькими активістами заповідник зробили чистішим. Згодом волонтери долучились й до всесвітньої ініціативи «Дерева миру», висадивши декілька дерев у парку «Дубовий Гай».

Освітні проекти

Під час ділових ігор учасники циклічного проекту «Школа лідерства» осягають, що лідер не лише керує, а й спонукає, мотивує, визначається першим і бере відповідальність за рішення. Лекції з психології та управління відкривають випускникам ФРІ-шкіл інакший ракурс лідерства – як поєднання зусиль, самоорганізації, терпіння, аналітичного мислення, відкритості до новацій, ініціативності, вмінь координувати і вловлювати тенденції.

«Школа лідерства» – два дні інтенсивної роботи над собою за допомогою комплексу тренінгів зі вступу до громадської діяльності, проектного менеджменту, ораторської майстерності, міжнародних можливостей і тайм-менеджменту.

Також осередком реалізовано: тренінг «Основи медіаграмотності», лекції у рамках всеукраїнського освітнього проекту «Вуличний університет», дводенний тренінг «Базова ФРІ-Школа», семінар «Поговоримо про: відповідальність», лекція «Успішна команда», тренінг з ораторської майстерності, тренінг-практикум «Прийоми словесної імпровізації».

Проект “Вуличний Університет”

Туристичні й розважальні події

Вагоме місце у діяльності осередку займає організація візитів до Запоріжжя за програмою всеукраїнського туристичного проекту «Твоя країна». Під час творчої зустрічі «Бюджетні мандри» та лекції «Автостопом по Європам» ФРІ-активісти відкрили секрети насичених і доступних подорожей. Найвеселішими заходами осередку стали тематичний вечір «Хелловін» та передноворічна стратегічна гра «ФРІ-Мафія».

Освітньо-мотиваційний наметовий табір «Camp FRI-Vinegret» (організований спільно Запорізькою та Миколаївською ФРІ) проводився у Приазовському національному парку на березі Азовського моря, ставши сумішшю саморозвитку й свіжого повітря: табірні дні були сповнені цілковитим розмаїттям емоцій та інформації. Назва «ФРІ-Вінегрет» виправдала очікування – кожен отримав мішанку з вражень, тренінгів, знайомств і відпочинку!

Осередок долучився й до всеукраїнських акцій «Громадськість прокуратурі відповідає» та «Допомогти може кожен» (донорство крові). Втілили ще чимало корисних проектів, наприклад, «Вечір українського кіно», майстер-клас «Писанка у стилі декупаж», дебати для початківців… Однак, у планах – подальша реалізація суспільних зрушень!