Острозька ФРІ

Дата заснування: 08.09.2015

МІСІЯ

Острозький осередок ФРІ об’єднує ініціативну молодь з усієї України, яка прагне брати активну участь у житті суспільства й міста.
За час свого існування осередок уже організував низку проектів, які були орієнтовані на місто та прогресивну молодь.

Тренінг Активні громадяни в Острозі

4 дні динамічні дні, понад 30 ініціативних учасників та чудовий тренер від Британської ради Вікторія Морозюк. Все це в сумі подарувало учасникам море позитиву, нових друзів та натхнення створювати власні проекти.

ТК Острог 3-5 червня 2016

До Острога 3-5 червня завдяки проекту «Твоя Країна» завітала активна молодь з усієї України. Познайомитись з містом приїхало 10 людей з Києва, Львова, Тернополя та Житомира. Це були студенти різного віку та з різними поглядами на життя.  Візит пройшов сповнений пригод та драйву з крутими учасниками та невтомними організаторами)))

Учасники за 3 дні відвідали ХАЕС у місті Нетішин, замок князів Острозьких, музей книги, майстер клас із графології, журналістики та мафії. Також учасники мали змогу відвідати «Острозьке море» та НаУ «Острозьку академію».

 

Базова ФРІ-школа в Острозі 

29-30 жовтня на базі НаУ “Острозька академія” відбулася Базова ФРІ-школа. Впродовж 2х днів учасники відвідали тренінги із проектного менеджменту, фандрайзигу, громадської діяльності, роботою із ЗМІ та піаром та командо творення. На тренінгах учасники навчилися як правильно прописувати та піарити проекти, шукати кошти, працювати із ЗМІ, взаємодіяти у команді та ставити правильні цілі.

Speed dating Ostroch

В рамках дня академії, Острозька ФРІ зробила свій подарунок, а саме, серію швидких побачень. Подія також несла тематичний характер, аби навчити людей спілкуватися й долати різноманітні бар’єри в своїй голові.

Захід пройшов дуже динамічно й з позитивом, учасники мали змогу спілкуватись один з одним протягом п’яти хвилин, опісля цього відбулось тематичне командотворення й танці “Всліпу”. Подарунок студентам дуже сподобався й мав багато позитивних відгуків, тому, безперечно, будемо реалізовувати його частіше.

Голова осередку — Павло Гановський, +38 (098) 478 27 47, +38 (063) 683 26 19, ostroh@fri.com.ua