Кропивницька ФРІ

Дата заснування: 3.02.2006

Опис:

Осередок заснований у 2006 році. Потім тривалий час організація не працювала. Відновилася робота у 2014 році, коли повністю оновився склад і керівництво осередку. На сьогоднішній день в організації близько 20 місцевих активістів.

Визначні проекти:

 Школа Лідерства 2014

Це перший захід, проведений членами осередку нового складу. Тоді до Школи долучилося втричі більше людей, ніж очікувалося. Після проведення тренінгів до місцевої організації приєдналося чимало нових активістів зі свіжими ідеями і бажанням працювати.

Івана Купала від ФРІ Кропивницьк

У липні 2014 року грандіозне традиційне дійство зібрало більше 200 людей! Під живе виконання українських рок-пісень плели віночки, шукали квітку папороті, водили хороводи, ліпили з глини, а під гімн України спалювали опудал. Головною розвагою вечора були стрибки через багаття. Смачним доповненням став справжній куліш, приготований у польових умовах.

«Твоя країна» у Кропивницькому

У квітні 2015 року кіровоградські ФРІ-шники запросили в своє місто хлопців і дівчат з п’яти міст України. Для них підготували розважальну і культурну програму – екскурсія містом та Преображенським собором, похід до театру на виставу «Кайдашева сім’я», у Дендропарк, де в той час цвіло мільйон тюльпанів, поїздка на іподром на кінне шоу та виступ дресированих собак, рефлексії у кав’ярнях.

 Побачення наосліп від ФРІ Кропивницьк

Вісім хлопців і дівчат встигли сходити на вісім побачень за одну годину. Романтичну атмосферу наповнили музичні паузи – пісні про кохання під гітару. Після закінчення спілкування учасники писали на листочку ім’я людини, яка найбільше запала в душу. Пара, уподобання якої співпали, отримала квитки у кіно.

Кіно-вечори на підлозі

Таких вечора провели два. Замість м’яких крісел – ковдри і подушки. Замість поп-корну – домашня випічка і чай. На кожен захід прийшло по півсотні людей. На обох вечорах кіно показували відвідувачам комедії.

 Допомогти може кожен

В першу хвилю акції залучили до здачі крові 43 людини, а це – приблизно 20 літрів зданої крові на потреби хворих.

Голова осередку — Анастасія Хижа, kropyvnytskyi@fri.com.ua