Хмельницька ФРІ

Дата заснування: 3.10.2015

Посилання:

 

Опис:

Хмельницький осередок ФРІ – це один із наймолодших осередків та останній обласний осередок! І хоча нам ще немає і двох місяців, але нас уже 8 молодих і активних, що готові невпинно працювати та втілювати ідеї в життя.

Наші проекти:

Базова ФРІ-школа.
Перший проект нашого осередку, який пройшов дуже успішно (адже під час його проведення ми і утворились) та дав змогу заявити про себе. Впродовж двох днів ми розповідали про те, ХТО ми, і ЩО ми робимо, дізнавались як правильно планувати свій час та що робити, аби наші ідеї ставали реальністю. Нові знайомства, чудові враження та дуже позитивні відгуки – це те найголовніше, що ми отримали. Було фрішно і весело!

Допомогти може кожен
Всеукраїнська акція донорства, до якої долучився і наш осередок. Було залучено близько 40 донорів і зібрано приблизно до 20 літрів крові. Ми довели, що кожен може стати частиною великого, і, можливо, саме він врятує чиєсь життя. Робити добро – легко!

Швидкі побачення
Проект, який починає входити у звичку. Вечір неділі, гарні хлопці та дівчата, чудово проведений час. Що може бути краще? Мета – довести молоді міста, що живе спілкування це не страшно і набагато цікавіше, ніж соціальні мережі та чати.

“Шолом від дурня не рятує”

На перехресті вулиць Свободи та Проскурівської громадська організація ФРІ спільно з поліцією провели акцію, учасники якої відтворили три найпоширеніші види дорожньо-транспортних пригод, що трапляються з вини велосипедистів та водіїв, які порушують ПДР.

Ми тільки почали свою діяльність, але впевнено набираємо обертів, бо

Хто, якщо не Ми, Коли, якщо не Зараз?