Служби

Міжнародна служба

Основною метою діяльності Міжнародної служби ФРІ є налагодження партнерських відносин з іноземними громадськими організаціями, димпломатичними представництвами, міжнародними організаціями та фондами. За більше ніж 4 роки активної діяльності Міжнародної служби ФРІ має партнерства з більше ніж 100 громадських організацій з більще ніж 60ти країн Європейського Союзу, країн Балканського Півострова, Кавказу, Північного Середземномор’я та Близького Сходу. ФРІ є учасником програми “Ерасмус+” від Європейської Комісії, членом асоціації Європейських громадських організацій “Youth for Exchange and Understanding”, правозахосної платформи “Youth Social Rights Network” та ін. ФРІшники мають можливість бути учаснками молодіжних обмінів, навчальних візитів, проектів співпраці та багатьох інших міжнародних проектів завдяки активній роботі Міжнародної служби. Для іноземних парнерів ФРІ веде англомовну сторінку на Фейсбуці, на яку можна підписатись за посиланням:https://www.facebook.com/fri.ngo.ukraine

 

Освітня служба

Освітня служба – одна з провідних служб нашої організації, яка грає важливу роль у її розвитку та підготовці освіченого, всебічно розвиненого ФРІшника і громадянина держави. ОС – це провайдер якісної неформальної освіти для української молоді.  Діяльність даної служби має два вектори: зовнішній і внутрішній.

Зовнішня робота спрямована на підготовку кваліфікованого конкурентноспроможного молодого спеціаліста засобами неформальної освіти. Ми проводимо різноманітні тренінги, майстер-класи, воркшопи, зустрічі, обговорення і т.п. Родзинкою нашої діяльності є організація літніх освітніх таборів для активної молоді. Це вдале та продуктивне поєднання відпочинку та навчання: мальовнича українська природа, цікаві щоденні тренінги, нові друзі та вечірня ватра – незабутні враження та корисний досвід на все життя.

Суспільство постійно розвивається, з’являються нові технології та нові тенденції в освіті. Наша служба також не стоїть на місці і прагне йти у ногу з часом. Тому ми намагаємося постійно реорганізувати та модернізувати нашу роботу. Ми працюємо над розробкою вебінарів та онлайн відеокурсів.

ОС має якісну матеріально-технічну базу, кваліфіковані кадри( передусім – тренери) та більш ніж десятирічний досвід роботи.  Не тільки завдяки різноманітним тренінгам, але й здобутим навичкам під час роботи в організації, ФРІшники  стають затребуваними фахівцями на українському й міжнародному ринку праці.

Медіа-служба

HR-служба

Секретаріат