FRI Business Camp

Тематика: бізнес, підприємництво 

Дати: 10 – 14 серпня

Місце: с. Демидівка, Вінницька область

Реєстраціяhttp://bit.ly/Businesscamp2018

ФРІ-табір «Business Camp» – це неформальний освітній захід для тих, хто має ідею власної справи та зацікавлені у підприємництві, але відчувають нестачу необхідних навичок і компетенцій. В цьому році табір організовується вшосте.
Це 5 днів навчання основам бізнесу від успішних українських бізнесменів та молодих стартаперів, а також консультантів, маркетологів та керівників компаній в форматі наметового табору.

Історія створення:

Почалося все ще в 2012 році в місті Донецьк, коли місцевий осередок молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” (далі ФРІ) взялися організовувати свій перший літній табір. Тематикою було обрано бізнес,  звідси і назва – Бізнес кемп. Першого разу проект було проведено успішно. Наступного року, не дивлячись на нашестя лисиць та екстренну зміну місця проведення табору, проект був ще успішнішим. 2014 року також планувалось проведення табору, але військові дії на Сході України завадили цьому.

Весною 2015 року донецькі ФРІшники (які на даний момент живуть і працюють в Києві) вирішили будь-що провести Бізнес кемп і зробити це, об’єднавшись з кимось. Після недовгих роздумів вирішили домовлятись про співпрацю з відносно молодим Вінницьким осередком ФРІ. І вже з кінця травня і аж до початку серпня кипіла робота над проектом – купа зустрічей, обговорень, розмов по телефону та в Skype, переписки на Facebоok. Першим ділом обрали тему – бізнес в сфері ІТ. Все ж таки це дуже актуальна тема для великого відсотка української молоді. А далі вже пішло-поїхало – передпідготовка закипіла на повну.

І ось, в серпні пройшов третій Бізнес кемп. П’ять днів у с. Печера поблизу Вінниці на мальовничому березі Південного Буга своїм досвідом ділилися з учасниками успішні українські бізнесмени та стартапери, фрілансери, HR та керівники великих ІТ проектів.

В 2018 році Business Camp  проводиться вшосте.

 

DSC_0098

DSC_0098

DSC_0293

DSC_0765