Active Citizens Camp

Рік першого табору: 2015

Кількість учасників: 100

Місце проведення: м. Сколе, Львівська обл.

Організатори: ФРІ PLUS Львів

Історія створення:

Жук Христина і Бондарчук Вікторія пройшли навчання у Британській Раді, де їх навчали примудростей фасилітування. Опісля дівчата надихнулись організувати табір для того щоб збільшити відсоток активних громадян серед молоді України.

Де ж його провести ? Це абсолютна випадковість ніхто сильно про те і не думав. Христинка приїхала в гості до своїх родичів на Бойківщину, де її зачарувала природа Карпатських і гір. І сказала вона “Бути табору тут!” “Active Citizens Camp” буде він називатись.

Лекції, тренінги, ігри та виклики – те, що відчули на собі учасники ACTcamp та взяли з собою в холодну осінь, подальше життя та соціальну діяльність. Протягом 5 днів проводилось навчання за міжнародною програмою “Активні громадяни”. “Активні громадяни” – це програма від британської ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

На таборі прописували проекти соціальної дії, кілька з яких було фундовано Британською радою.

Fd2Q0T-BXoA QoaVphDnTOk T8eXGhZyJRA