ФРІ-ТАБОРИ

DSC_0988

“ФРІ-Табори” – щорічні освітньо-мотиваційні проекти ВМГО “ФРІ”, що проходять у формі наметових таборів з метою активізації молоді, її мотивації до громадської активності та гуртування навколо ідей розвитку громадянського суспільства України, появи і поширення покоління соціально-відповідальних громадян. ФРІ-табори проходять у вигляді кількаденних заходів з  презентації кращих громадських практик молодіжного руху із насиченою освітньою, загартовуючою та мотиваційною складовими програм заходів.

Щорічно осередками ВМГО “ФРІ” проводиться від 3 до 20 таборів за участі від 50 до 200 учасників на кожному з них.  ФРІ-Табори організовуються за ініціативи місцевих активістів. Особливістю ФРІ-таборів є забезпечення їх самими громадянами шляхом збору коштів джерелом краудфандінгу, спонсорської та меценатської допомоги дружніх установ та організацій. Організація ФРІ-таборів виключає можливість фінансування за рахунок грантів, даржавне фінансування, прибуткову складову при забезпеченні таборів.

IMG_4383

Програма таборів ВМГО ФРІ – є унікальним комплексом прогресивних освітніх заходів, зі своєю специфікою, спрямованою на надання такого матеріалу, котрого молоді не вистачає в звичайній шкільній чи університетській освіті. Зазвичай вона в ключає в себе обов’язкову складову по темах: поняття “громадська діяльність”, “права людини” та їх захист, практичний інструментарій по лобіюванню, проектному менеджменті, роботі зі ЗМІ, новими медіа, роботі із правоохоронними структурами. Кірм того, це маса корисних, саморозвиваючих навиків для кожного учасника – навики презентації себе, розвитку лідерства, командотворення, конфліктології, ораторського мистецтва, тайм-менеджменту, психологічних методик адаптації у стресових ситуаціях та багато іншого. Тренерами ФРІ-таборів є професіонали та експерти в сфері менеджменту проектів та організацій, правозахисники, митці і підприємці, успішні громадські активісти і лоббісти, офіційні особи, інноватори та інші цікаві або видатні люди. Учасниками ФРІ-таборів є молодь України, що цікавиться громадською активністю, можливостями саморозвитку та самореалізації. Особливу, але нечислену категорію учасників ФРІ-таборів складають учасники з країн ближнього зарубіжжя. Участь у ФРІ-таборах є відкритою для молоді України усіх соціальних і професійних, релігійних, етнічних і національних груп. ФРІ-табори – територія здорового способу життя, вільна від алкоголю, тютюну, інших видів наркотичних речовин, де поширюються принципи особистої відповідальності за весь процес і оточуючих тебе людей, себе самого, культивується проактивне мислення.  Очікувана кількість учасників:  За статистикою,  в 2014 році в участі у таборах ВМГО “ФРІ” взяло  1 500 молодих людей з усіх областей України. За всю історію існування проету ФРІ-табори, участь у таборах різних років взяли такі люди: Сашко Положинський (гурт “Тартак”), Андрій Юров (міжнародний правозахисник, співзасновник Міжнародної мережі “Молодіжний правозахисний рух”), Олександр Солонтай (громадський діяч), Владислав Кириченко (меценат, благодійник, співзасновник агенції “Наш формат”), Вадим Пивоваров (правозахисник, директор Асоціації УМДПЛ), Олександр Акименко (співзасновник порталу “Платформа”, редактор журналу “Forbes”), Юрко Юзич (член КПС НСОУ “ПЛАСТ”), Андрій Шекета, Олександра Матвійчук, Максим Петрович, Анастасия Рудакова (Оборона), Зураб Аласанія (журналіст, директор ІА “МедіаПорт”), Місько Барбара (фронтмен гурту “Мертвий Півень”, актор, перекладач), Світлана Олешко ( директор театру “Арабески”)  та багато інших. IMG_4441

ФРІ-табори у 2016 році

Назва Дата Місце Інформація
Connection camp 18-21 червня Вінницька область http://vk.com/connection_camp
Be FREE-9 24-29 червня Харківська область http://vk.com/be_free_9
Табір “The Game” 25-29 червня Київська область http://vk.com/fri_game
Калавурня 25-28 червня Черкаська область https://vk.com/kalavurnia16
Active citizens 27-30 червня Карпати http://vk.com/actcamp
Eco Island 23-26 червня Нова Каховка http://vk.com/ecoisland
Хвиля 2016 28 липня – 3 серпня Одеська область http://vk.com/wave_fri_od
FRI Start Up Camp 1-5 липня Львівська область  http://vk.com/fri_startup_camp
MEDWED camp 2-6 липня Харківська область http://vk.com/medwed_camp
Лідер 14-19 липня Закарпатська область http://vk.com/leadercamp2016
Вінегрет 2: “Повернення” 18-22 серпня Миколаївська область https://new.vk.com/fri_vinegret
A.L.L. Rights 30 липня – 4 серпня Закарпатська область http://vk.com/a.l.l.rights
FRI Open Camp 2.0 4-9 серпня Харківська область http://vk.com/fri_opencamp_2016
Fox Boyard 9-13 серпня Дніпровська область http://vk.com/fox_boyard
Rights.me 9-13 серпня Луганська область http://vk.com/stepan.zolotar
Project Camp 4.0 10-15 серпня Київська область http://vk.com/projectcamp
Business Camp 4.0 IT Edition 13-18 серпня Вінницька область http://vk.com/fri_businesscamp
Art skills 17-22 серпня Дніпровська область http://vk.com/club122439921
Крок до Лідерства 21-26 серпня Івано-Франківська область http://vk.com/krok_2016

 Детальнішу інформацію про табори також можна отримати за наступними посиланнями:

Сторінка ФРІ таборів у Вконтакті

Сторінка ФРІ таборів на Фейсбуці